Horoskopas lapkričio 27 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Palikite sau erdvės, kad galėtumėte nevaržomi judėti. Neverta tikėtis, kad būsite mylimi vien dėl unikalumo – pačiam patartina stengtis bei mylėti kitus. Gali būti, kad norėsite prisiimti svetimus nuopelnus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien visame kame būtinas saikas ir atsargumas – tiek iš savęs, tiek iš kitų žmonių nereikalaukite per daug, dirbkite tik būtinus darbus, jei vyksite į kelionę, būkite atsargus. Venkite atsitiktinių pažinčių, ateities planus kuriam laikui atidėkite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Neleiskite niekam įsiterpti tarp jūsų ir partnerio. Būtinai įsitikinkite, kad nepamiršote tesėti duoto pažado ir nesistenkite nudirbti daugiau darbų nei įmanoma per trumpą laiką.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nugalėkite norą apie aplinkinius galvoti tik blogai, pasauly daug gerų žmonių. Į naudą būtų sportas, tik nepersitempkite. Bent iki vakaro nekurkite ateities planų – gali paaiškėti, kad jie neįgyvendinami.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nepasiduokite pykčiui – galite ilgam susipykti su mylimu žmogumi. Šiandien protingiausia būti diplomatiškam ir pakančiam. Vakare nepiktnaudžiaukite alkoholiu, apskritai geriau jo vengti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Neleiskite sau užtižti, tinginiauti, nepasiduokite baimėms ir įtarinėjimams – galite įsivelti į nesibaigiančias intrigas. Šiandien daugiau dėmesio skirkite dvasiniam tobulėjimui, savęs ugdymui, jei įmanoma – daugiau ilsėkitės.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Didelė nelaimingų įvykių tikimybė, būkite atidesni, saugokitės. Venkite dvejonių ir per daug neskubėkite – pro akis gali prasprūsti svarbi detalė. Tai, ko tikėjotės, neįvyks, viskas pasisuks nauja linkme.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Esate linkę daryti daugybę prielaidų, dauguma iš jų klaidingos. Situacija darbo greičiausiai nesikeis. Galimi nusivylimai, tačiau artimiausiu metu jums bus kompensuota.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien neverta tikėtis, kad viskas klostysis taip, kaip jums norisi. Jei spaudžia terminas, būti ai atlikite tai, kas privaloma. Atmintimi per daug nepasikliaukite, patikrinkite surinktus faktus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesistenkite su savo rūpesčiais ar problemomis susitvarkyti pats vienas. Turite pakankamai gerų draugų ir pažįstamų, tikrai galinčių jums pagelbėti. Nesidrovėkite paprašyti patarimo ar pagalbos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien galite susidurti su nepelnytais kaltinimais ar išdavyste. Pasistenkite patys neišduoti to, kas jums brangu. Lemiamus sprendimus, išvadas geriau atidėti kitai dienai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien daugiau laimėsite atsargumu nei drąsa – neskubėkite pasirašinėti sutarčių, nepirkite brangių daiktų, nedalinkite pažadų. Jei kas nesiseks, nepanikuokite, tiesiog ramiai palaukite, kol baigsis ši diena. Jei jaučiate nuobodulį, vakare pamąstykite, kaip paįvairinti savo gyvenimą.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus