Horoskopas lapkričio 28 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Svajonės pamažu ima įsikūnyti, atsiranda realus pagrindas jūsų troškimams, planams. Šiandien likimas gali pasiūlyti vieną palankią progą. Pastaruoju metu daugiausiai dėmesio ir energijos skirdavote darbo reikalams, būtų laikas pamąstyti ir apie asmeninį gyvenimą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien būsite kūrybingai nusiteikę. Pasidalinkite idėjomis ir mintimis su kolegomis – turėtumėte juos sudominti. Jei siekiate finansinio stabilumo, apribokite išlaidas ir jokiu būdu neskolinkite mažiau pažįstamiems žmonėms.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Viena geresnių šios savaitės dienų. Geriau nei paprastai jausitės, būsite puikiai nusiteikę, kūrybingi, žavūs. Sėkmė lydės tiek darbo, tiek meilės reikaluose. Drąsiai skirkite rimtus susitikimus, planuokite, veiklą, eikite į pasimatymus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Turėsite progą daug ką pradėti iš naujo ar imtis naujos veiklos. Padarysite gerą įspūdį žmonėms, gerai jūsų nepažįstantiems (ir nežinantiems jūsų silpnybių). Žinokite, atlygis bus vertas įdėtų pastangų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kuo daugiau galvosite apie mylimą žmogų ir kuo mažiau apie save – tuo laimingesni jausitės. Mokykitės nesavanaudiškumo, pasiaukojimo. Šiandien turėsite ne vieną progą pasimokyti tolerancijos, gal net kritinėse situacijose.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Rami, palanki diena, kaupkite jėgas ateičiai, mėgaukitės dabartimi. Pasistenkite apriboti nereikalingus kontaktus, atsisakykite nebūtinų darbų, skubėjimo. Profesinėje srityje pasiruoškite galimai rimtai konkurencijai, nebijokite sau kelti griežtesnių reikalavimų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien metu atsivers naujos galimybės – turėsite progos atskleisti savo sumanymus ir sudominti jais vyresnybę ar naujus žmones. Užmegzti ryšiai klostysis sėkmingai, jūsų idėjos bus sutiktos geranoriškai ir prielankiai. Tikėtinas uždarbio padidėjimas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Stabilizuojasi jūsų profesinė padėtis, pajusite stabilumą, aiškiau pamatysite perspektyvas. Turėsite progų daugiau dėmesio skirti mėgiamai veiklai. Asmeniniame gyvenime tikėtinas ilgai lauktas ramybės, taikos laikotarpis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šauliai nesunkiai prisitaikys prie bet kokių sąlygų, greit kintančios žaidimo taisyklės neturėtų jūsų išgąsdinti. Ši situacija išryškins tai, kas neefektyvu, pasenę, paskatins imtis naujų žingsnių. Tiesa, prireiks nemažai išminties ir kantrybės bendraujant su kolegomis, partneriais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien daugiau pasieks kantrūs ir šaltakraujiški. Prieš imdamiesi rimto projekto, gerai pagalvokite, ar turite tam reikalingų savybių. Kuo mažiau emocijų šiandien parodysite, tuo patogesnę poziciją galiausiai užimsite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien būsite aktyvūs, pastebimi, populiarūs. Sugebėsite pelnyti prielankumą, trauksite dėmesį. Itin seksis veikla susijusi su pramogų verslu, kūryba, pedagogine veikla. Būkite kuo atviresni ir nepamirškite skirti dėmesio įvaizdžio formavimui.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Palanku imti rūpintis investicijomis į nekilnojamąjį turtą, investuoti savo ar šeimos lėšas. Pagerės finansinė padėtis. Asmeniniame gyvenime – ženklūs pokyčiai į gera.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus