Horoskopas lapkričio 29 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Varžovų klaidos ar pasitraukimas suteiks retą progą iškilti ir gauti tai, ko nesitikėjote. Jums tereikia patikėti, kad geros naujienos realios, o pasiūlymai tikri. Keiskite įvaizdį, atsiverkite naujovėms, ieškokite pagalbininkų.

Jautis (04.21 – 05.21)

Intuicija jums patars, kur link nukreipti energijos antplūdį. Atidžiau tvarkykite dokumentus. Jokiu būdu netikėkite krokodilo ašaromis – šiandien jus ne kartą mėgins sugraudinti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniai gali nusivilti kruopščiai rengtais planais, svajonėmis. Rezultatai vargu ar bus tokie, kokių tikėjotės. Darbe šiandien gali kilti sumaištis ar jums prisidėti pareigų. Teks vienam susidoroti su šiandien jūsų daliai tekusiais sunkumais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Iš valdžios šiandien greičiausiai sulauksite ne pritarimo ar pagyrimo ar pagyrimo, o priekaištų. Nepykite, pamąstykite, ar priekaištai nėra pelnyti. Būkite kuo atidesni – galite privelti ar nepastebėti klaidų. Darbą gali apsunkinti gendanti technika.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien nuotaiką gadins suprastėjusi sveikata, nesutarimai su kolegomis ar barniai su sutuoktiniu. Rodysis, kad gyvenimas – iš paskos grėsmingai atidundantis garvežys, nuo kurio tenka sprukti tuneliu. Vakare stenkitės rasti laiko pabūti vieni, pamedituokite, atgaukite dvasios ramybę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien atgausite pasitikėjimą savo jėgomis, būsite veiklūs, darbštus, kupini nori įveikti visus sunkumus. Viskas prasideda nuo gerų norų – jums iš tiesų seksis. Tarsi savaime išsispręs finansiniai sunkumai, galbūt bus pasiūlytas pelningas uždarbis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ir toliau mėginkite save atskleisti, ieškokite saviraiškos būdų. Šiandien galite sulaukti naujų darbo pasiūlymų. Tiesa, nepamirškite pirmiausiai pasidomėti darbo užmokesčiu – finansinio stabilumo jums iš tiesų trūksta.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien teks nemažai judėti – daug važinėsite darbo ir asmeniniais reikalais, bendrausite, mokysitės. Tempas bus didžiulis, tik spėk suktis, tačiau jūs jausitės pakiliai, savo vietoje.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien jausite liūdesį, nuovargį, nepasitenkinimą. Leiskite sau paliūdėti, nesistenkite dirbtinai savęs linksminti, per prievartą žvalinti. Po pietų atsigausite, pajusite norą imtis veiklos, natūraliai norėsis permainų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tinkamas metas įrodyti sau ir kitiems, kad pajėgiate susidoroti su sunkumais ir gyvenimo iššūkiais. Nepagailėkite jėgų,pamėginkite suderinti nesibaigiančius dalykinis reikalus ir asmeninį gyvenimą, ir jau artimiausiu džiaugsitės teigiamomis permainomis gyvenime.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien norėsis aiškintis savo santykį su aplinkiniais, draugais ar mylimu žmogumi. Jei jaučiatės išvarginti nesutarimų, pamąstykite, ar ne per mažai pastangų skyrėte, ieškodami kompromiso.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jūsų pastangos ir patys geriausi ketinimai atsitrenks į nesupratingumo sieną. Nesigraužkite, jei kas nepavyks, kai kuriomis aplinkybėmis neverta skubinti įvykių. Kur kas išmintingiau būtų atsitraukti ir kiek luktelėti.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus