Horoskopas lapkričio 30 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiuo metu nereikėtų ignoruoti aplinkinių patarimų – iš šalies kartais geriau matosi tai, kas jums pačiam atrodo visiškai nereikšminga. Puiki diena mėgstantiems bendrauti – žmonėkitės į valias, tik vakarą patartina praleisti namuose.

Jautis (04.21 – 05.21)

Žmonės vertina ne nenutylančius plepius, o įdėmiai kito pasakojimą išklausantį pašnekovą. Nepamirškite šito, kad ir kaip norėsis pasisakyti Prisiminkite įtakingus draugus – jų protekcijos praverstų ieškant geresnio darbo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien būsite saugomi žvaigždžių nuo visokiausių blogybių, tad drąsiai imkitės kad ir pačių nutrūktgalviškiausių sumanymų. Žinoma, neteisėtos veiklos venkite, jokiu būdu nesisavinkite svetimų pinigų – apgaulė greit išaiškėtų, o atitaisyti reputaciją ne vienos dienos prireikia.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų veiklai šiandien nestigs užmojo – jei ką pirksite, rinksitės garsiausių firmų gaminius, jei norėsite papietauti – trauksite į geriausius restoranus. Dosniai žarstysite ne tik pinigus, bet ir patarimus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų ženklo atstovai mėgsta dėmesį, tačiau šiandien ne kartą pasijusite visų užmiršta pilka pelyte. Vienatvė nėr taip jau blogai, išnaudokite šį laiką apmąstymams, gilinimuisi į savo troškimus, poreikius.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Sėkmė neretai apakina. Neverskite gyvenimo draugo ar draugės elgtis taip, kaip jums atrodo. Pajutęs prievartą žmogus dažnai ima priešintis ir viską daryti savaip.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kaimynai, šiaip sutikti svetimi žmonės laikys jus itin mandagiu žmogumi. Tačiau namiškiams atrodys priešingai – šiandien jie kentės jūsų irzlumą , priekabumą. Neišliekite įtampos ant artimųjų, verčiau praliekite prakaito sporto salėje.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Aplinkiniai puoselės jums šiltus jausmus, jei ir iš jūsų sulauks rūpestingumo, užuojautos. Šiandien atsiras daug progų pabendrauti, tačiau neskubėkite draugais vadinti menkai pažįstamų žmonių, santykius turi išmėginti laikas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Aiškiau suvoksite, kas tikrieji jūsų draugai, o kam bendrauti su jumis buvo tiesiog naudinga. Nutrūks atsitiktiniai ryšiai, santykiai su iš tiesų artimais žmonėmis taps brangesni.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kad nesijaustumėte kaltas, mėginsite bėdą suversti gyvenimo draugui. Be reikalo panikuojate, globos, pagalbos jums nepritrūks – reikalui esant artimieji suteiks jums finansinę paramą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tinkamas metas iš naujo permąstyti savo sumanymus, planus, tartis su draugais, bendraminčiais. Svarbiausia – nieko neidealizuokite ir per daug neatitrūkite nuo realybės.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nusimato daugybė pokyčių, tik nesėdėkit sudėję rankų. Aktyviai vykdykite sumanymus, įgyvendinkite planus, svajones. Nesitikėkite, kad aplinkiniai šoks pagal jūsų dūdelę – skaudžiai nusivilsite.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus