Horoskopas lapkričio 6 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Sėkminga diena turintiems tikslą, darbotvarkę, ypač norintiems gauti kreditą, siekiantiems pritraukti investicijas. Geriau vengti skubotų, neapdairių poelgių. Saugokite santykius su vyresnybe, kolegomis. Palankus metas kūrybai, meilei.

Jautis (04.21 – 05.21)

Draugai, kolegos sieks įtraukti jus į savo reikalus, teks pabūti ir mokytoju, ir psichoterapeutu. Intuicija pasufleruos, kokį sprendimą priimti finansiniuose reikaluose. Svarbiausia – elgtis ryžtingai, bet apgalvotai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniams šiandien patartina atsargiau rizikuoti, kruopščiai paisyti terminų, susitarimų. Galimi nesklandumai dėl praeityje padarytų klaidų, neapsižiūrėjimų. Nedarniose porose gali paaštrėti skirtumai, į darbių porų santykius įsėlins kasdienybė.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiams – diena be rūpesčių. Pasaulis šiandien bus panašus į pramogų parką, kuriame apstu įdomybių. Būsite atviri idėjoms. Galbūt atrasite naujų pomėgių ar sulauksite įdomaus pasiūlymo.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atkaklus darbas – kelias į sėkmę. Visgi šiandien galėsite nemenkai pasiekti asmeniniu žavesiu. Nebijokite lengvo flirto. Galbūt sutiksite žmogų, pažadinsiantį jumyse permainų, naujų horizontų ilgesį.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Daugiau ar mažiau viskas klostysis taip, kaip jums norisi. Šiandien pasistenkite visus išklausyti, nemanykite, kad tuščiai švaistote laiką. Leistumėte dieną vėjais, jei su niekuo nepasitarę rizikuotumėte. Tiek partnerystė, tiek santuokoje būtini kompromisai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kuo mažiau blaškykitės, susitelkite ir užbaikite pradėtus darbus. Bet kokias naujoves paanalizuokite, neskubėkite priimti sprendimų, bent jau nepasitarę su nekompetentingais asmenimis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Aplinkiniai gali priešintis ir nepritarti jūsų rodomai iniciatyvai. Būkite kantrūs, argumentuotai įrodykite savo pranašumą. palanku vykti į kelionę, ieškoti naujų pajamų šaltinių, plėsti dalykinius ryšius, įtaką.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Impulsyvių poelgių šiandien geriau vengti, ypač jei kalbama apie finansinius reikalus. Paskubėję galite likti tuščia pinigine, juo labiau, kad artimiausiu metu galimos netikėtos išlaidos. Asmeniniuose santykiuose artėja momentas, kai teks apsispręsti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien greičiausiai sulauksite atsakymo į seniai galvą kvaršinusį klausimą, tik gal ne tokia forma, kokia tikėjotės. Visgi minėtas atsakymas turėtų tapti naujo etapo pradžia. Nepasiduokite pesimizmui.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien lengvai pelnysite vadovų, valdžios simpatiją, turėsite šansų gauti aukštesnes pareigas, premijas, didesnį atlyginimą. Palankus metas imtis savo verslo, kūrybinės veiklos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kūrybinga diena, visiška veiksmų laisvė. Vis saugiau ir patikimiau jaučiatės savame kailyje, rečiau įsivaizduojate, kad tik aplinkiniams viskas sekasi. Galite pelnytai savimi didžiuotis.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus