Horoskopas lapkričio 7 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Net ir itin gerai pažįstami žmonės gali nustebinti netikėtais poelgiais ar neįprastais pareiškimais. Galbūt pastebėsite, kad drovuoliu laikytas žmogus šiandien išsilukštens iš kiauto. Jei girdite pagalbos šauksmą – būtinai ištieskite ranką, kitais atvejais pasidomėkite, kokios gi pokyčių priežastys.

Jautis (04.21 – 05.21)

Išsiruoškite į ilgą pasivaikščiojimą – atlėgs baimė, kad nepriimsite teisingo sprendimo susiklosčiusioje situacijoje. Jūsų atveju galima rinktis iš kelių variantų, tad ar verta panikuoti?

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Įpusėjus savaitei nusiteikite pabendrauti – sulauksite kvietimo į vakarėlį ar šiaip kokį žmonių susibūrimą. Priimkite kvietimą, juo labiau, kad sutiksite įdomių žmonių, kuriuos vertėtų geriau pažinti Nepamirškite pamaloninti namų ar renginio šeimininko dovanėle.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Artimi žmonės prisidengę rūpestingumu per daug jus kontroliuoja. Išdrįskite pakovokite už asmeninę erdvę, patys priimti bent esminius sprendimus. Nebijokite konfliktų – pradžioje jie neišvengiami.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būtina susivokti savo jausmuose – giliai širdyje jaučiatės įžeisti, nesuprantami, neišklausomi. Užuot liūdėję ir patylomis atvirai išsakykite artimam žmogui nuogąstavimus ar net pareikalaukite atsiprašyti – iš karto palengvės.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelės nubus energingos, nusiteikę intensyviai padirbėti. Gal net šiek tiek nusivilsite, pamatę trumpą darbotvarkę. Žinoma, visuomet galima prasimanyti pramogų, smagių užsiėmimų. Ypač jei šalia jūsų – bendraminčiai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jei santykiai su priešingos lyties asmeniu užsimezgė visai neseniai, šiandien – jokio skubėjimo, spaudimo, beprotiškų prisipažinimų. Bent kelias ateinančias dienas pasistenkite išsaugoti šaltą protą, leiskite kitam žmogui rodyti iniciatyvą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neretai sunku gyventi šią akimirką, mintys taip ir krypsta – kas jūsų laukia ryt, poryt, po metų O kaip jums dabar sekasi? Labai svarbu pasidžiaugti esamu momentu, nenugyventi gyvenimo tik planuojant ateitį.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nepradėkite nervintis pirma laiko. Netruksite pastebėti, kad darbai, ryte atrodę tokie neįveikiami, popiet jau padaryti ir beveik pamiršti. Liks pakankamai laiko ir šauniam vakarėliui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Nesukite galvos dėl aplinkinių nuomonės, daugiau kliaukitės savo nuomone ir svarbiausia – intuicija. Vakare nebūkite priekabūs, bendraudami su šeimos nariais – net nedidelis konfliktas visus išsekintų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien koncentruokitės į jums svarbius dvasinius reikalus, nesigilindamas į materialius dalykus. Finansinės problemos vėliau išsispręs be ypatingų sunkumų. Kol kas susilaikykite nuo stambesnių pirkinių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būkite kantresni, derinkitės prie sutuoktinių, vaikų ar draugų norų. Jei branginate santykius su mylimu žmogumi – pasistenkite vengti barnių, į, jūsų nuomone, neteisingus priekaištus neatsakykite pykčiu – bus palankesnių dienų pasiaiškinti santykius.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus