Horoskopas lapkričio 8 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti, kad išgyvensite dėl artimą žmogų užklupusių problemų. Kai kurie pokalbiai bus tokie nemalonūs ir nekonkretūs, kad neverta tikėti išgirstais pažadais bei komplimentais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Regis, apsispręsite keisti įvaizdį ir net gyvenimo būdą, pradėti sportuoti, laikytis griežtos dietos. Neblogai seksis numatyti darbai. Vis dėlto diena nepalanki sveikatai, o vakaras – kelionėms ir kontaktams su nepažįstamais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Galvos skausmu gali tapti vaikų išdaigos ar problemos. Jeigu ne vaikai, tai gerbėjai, mylimas žmogus sukels nerimo arba apgaulingų vilčių. Vakare gali paaiškėti, kad kažkokie malonumai, pagundos jums brangiai kainuos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jums palankaus gerbėjo dėka galite atsikratyti kažkokios problemos. Tačiau pasikarščiavę galite iškrėsti kvailystę ar ką nors įžeisti. Regis, nerimo sukels artimas žmogus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Iš pat ryto jūsų galva gali prisipildyti tamsių minčių. Galbūt nerimo sukels gautas laiškas, žiniasklaidos informacija ar pokalbis. Jus gali pavesti, jeigu tarėtės dėl pervežimų, interviu, vertimų ar kt. Vakaras nekoks sveikatai, išvykoms.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būkite itin apdairūs ką nors pirkdami, parduodami, nuomodami, nes lengva apsigauti. Pagunda pasinaudoti kitų naivumu irgi bus didelė, bet į gera neišeis. Vakare ypač saugokite vaikus, venkite abejotinų nuotykių.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jūsų vidiniai “demonai” šiandien gali labai suaktyvėti ir kurstyti veltis į avantiūras. Verčiau neišklyskite iš teisingo kelio į klystkelį. Nekaip pasielgę labai nuviltumėte savo šeimą, artimą žmogų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pažįstamas asmuo gali suteikti konfidencialios informacijos, kuria pasinaudoję lengviau susidorosite su asmenine problema. Deja, trauks svaigalai, labai stigs objektyvumo. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jeigu aklai pasiduosite draugų, pažįstamų įtakai, vilionėms, galite patirti nuostolį, užsidirbti baudą ar pan. Mokėkite atskirti tikrus draugus nuo netikrų, linkusių tik pasinaudoti jumis ir nieko mainais neduoti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gana veikli diena. Galite gauti atsakymą dėl papildomos veiklos, verslo užsakymo ar pan. Tačiau vakare gali paaiškėti, kad kažkuria prasme turėjote nerealių iliuzijų. Nepasiduokite provokacijoms.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jums gali atsirūgti nelegalūs darbeliai, amoralūs komentarai, vairavimas be taisyklių, svetimos kultūros ar įstatymų nepaisymas. Kai kurias savo tiesas ir principus verčiau pasilaikykite sau, nesiviešinkite, bent jau kol kas.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nekokia diena skolinti ir skolintis. Be to, gali paaiškėti, kad ir ankstesnės skolos ima kelti rūpesčių, kenkti santykiams, draugystei. Už suteiktą abejotiną paslaugą pažįstamas asmuo gali paprašyti kai ko, kas jums nepatiks.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus