Horoskopas lapkričio 9 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Galbūt išgyvensite nedidelę asmenybės krizę. Stenkitės, kad nesutarimai su namiškiais neperaugtų į audringus barnius, jūsų valioj tai padaryti. Po pietų laukite svečių ar patys pasisvečiuokite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien patartina įsigilinti į savo vidinį pasaulį, pasąmonę – gal turite užslopintų svajonių, neišsipildžiusių norų? Jei taip, išdrįskite juos realizuoti. Būtinai raskite laiko su partneriu aptarti šeimos reikalus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniams patartina vengti tuščio bendravimo, svetimų darbų. Leiskite sau pailsėti. Puikus metas meilės pasimatymui, tinkama diena susitaikyti, jei esate su kuo susipykę.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien svarbu nepervertinti savo galimybių, neskubėkite kurti grandiozinių planų – artimiausiu metu jūsų gyvenime nusimato nemažai permainų. Tuo tarpu ilsėkitės, bendraukite su mielais žmonėmis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien teks atsidėti artimųjų reikalams ir rūpesčiams. Palepinkite brangius žmones dovanomis, būkite jiems atlaidesni. Netolimos kelionės visiems pataisytų nuotaiką.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būkite svetingi, išklausykite draugus, šeimos narius. Daugiau laiko stenkitės praleisti gamtoje, teigiamų emocijų pasisemtumėte išvykoje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Visus planuotus darbus pasistenkite nudirbti pirmoje dienos pusėje. Po pietų paaštrės santykiai su aplinkiniais – sunkiai seksis rasti bendrą kalbą, pasiekti susitarimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien svarbu rasti teisingą poziciją, neprarandant esminių vertybių ir pozityvaus mąstymo. Stenkitės neprarasti saiko, nesivelti į konfliktus. Kuo tolerantiškesnis išliksite, tuo mažiau ateityje teks gailėtis dėl išsakytų šiurkščių žodžių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Stiprinkite ryšius su draugais, su artimais giminaičiais, darykite tai nuoširdžiai. Vakare susilaikykite nuo audringų pasilinksminimų, bendraukite su namiškiais, gilinkitės į savo vidinį pasaulį, lavinkitės.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien neskubėkite duoti patarimų – nepasisekus būtumėte apkaltintas neatsakingumu ar nekompetentingumu. Venkite ginčų – vargu ar pavyktų įrodyti, kad esate teisus. Protingiausia užsiimti savais reikalais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kuo mažiau kišitės į svetimus reikalus, tuo ramiau paleisite šią dieną. Tisa, jei kas prašytų pagalbos, neatsukite nugaros. Jautresni virškinimo organai – nevalgykite sunkaus, aštraus maisto.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nuo pat ryto lydės gera nuotaika, energija, puikiai seksis visi, iki šiol atidėlioti darbai. Atgausite pasitikėjimą savo jėgomis, pasitaisys sveikata. Kuo daugiau laiko skirkite vaikams.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus