Horoskopas spalio 12 d.

Avinas (03.21 – 04.20)
Nepabijokite paklausyti širdies. Dabartinė situacija užsitęsė, ilgai dvejojote. Baugu, tačiau imkite ir padrykite tai, apie ką senokai svajojote.

Jautis (04.21 – 05.21)
Šiandien lengvai darysite įtaką kitiems žmonėms. Pasinaudokite proga ir paskatinkite sutuoktinį pagaliau priimti jums abiem svarbų sprendimą. Savaitės įtampa gali kiek atiliepti jūsų sveikatai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)
Šiandien mažiau bendraukite, leiskite laisvą laiką tik su mielais žmonėmis, nieko nedarykite vien iš pareigos. Jei turite abejonių – palaukite, kol jos išsisklaidys, jokio skubotumo!

Vėžys (06.22 – 07.22)
Senokai nuoširdžiai nesikalbėjote su gyvenimo draugu ar drauge. Pasišnekėkite – nustebsite, kiek daug bendro tarp jūsų, nors pastaruoju metu kitaip atrodė. Gal tiesiog per mažai domėjotės vienas kitu.

Liūtas (07.23 – 08.23)
Į jūsų gyvenimą ir į santykius su mylimu žmogumi sėlina rutina. Laikas išmėginti ką naujo. Skirkite dėmesio vaikams – domėkitės, kuo jie gyvena, drauge pažaiskite, paiškylaukite.

Mergelė (08.24 – 09.23)
Užuot sukęs galvą ir vienas ieškojęs problemos sprendimo, paklauskite sutuoktinio patarimo. Nustebsite, kiek puikių idėjų turi jūsų gyvenimo draugas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)
Išklausykite artimųjų patarimų, nepykite už kritiką – jums linki gero. Parodykite švelnumą, rūpestį sutuoktiniu – jūsų meilė sužydės naujomis spalvomis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)
Šiandien atsisakykite didelių darbų, tolimų kelionių. Esminėms permainoms laikas taip pat neparankus. Mėgaukitės ramybe, bendraukite su artimais žmonėmis, ilsėkitės.

Šaulys (11.23 – 12.22)
Jei šiandien turėjote susiplanavę rimtų darbų, pamirškite juos. Netikėti posūkiai gyvenime apvers aukštyn kojomis visą jūsų dienotvarkę. Ko imsitės, sunku pasakyti, tačiau tikrai ne to, ką planavote.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)
Įkyrūs draugai ar giminaičiai bandys jūsų kantrybę. Pasistenkite būti santūrus ir nepulti į kraštutinumą. Šiandien prasidėjęs meilės romanas įsisiūbuos iš lėto – viršų ims ne emocijos, o praktiškumas.

Vandenis (01.21 – 02.19)
Gera diena pirkti buities daiktus – šie bus praktiški, naudingi, patogūs. Iš mylimųjų šiandien ypatingai norėsis švelnumo, dėmesio. Grubumas gali visiškai sugadinti dieną.

Žuvys (02.20 – 03.20)
Jei jūsų jausmai nuoširdūs ir jau pavyko pramušti nepasitikėjimo, atsargumo sieną, galite tikėtis ilgalaikių santykių, kuriuose vyraus pagarba vienas kitam, aistra ir abipusis supratimas. Svarbiausia – venkite smulkmeniškumo.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus