Horoskopas spalio 15 d.

Avinas (03.21 – 04.20)
Pastaruoju metu užsisukote asmeninių rūpesčių rate. Nustokite klausyti, ką kalba aplinkiniai, jūs patys turite nutarti, kas jums geriausia. Ypač šiandien didelė rizika susidurti su nenuoširdžiais patarėjais, tad kliaukitės intuicija.

Jautis (04.21 – 05.21)
Jums be galo norisi kuo greičiau išsiaiškinti, kas dedasi, ko tikėtis Visgi šiandien susilaikykite nuo santykių aiškinimosi – ar kalba eitų apie nesutarimus su kolegomis, ar apie pykčius su sutuoktiniu. Tausokite sveikatą, dėliokite argumentus, kuriuos patartina išdėstyti po dienos, kitos.

Dvyniai (05.22 – 06.21)
Šiandien prieš priimdami bet kokį sprendimą gerai ištirkite esamą situaciją. Jei pasirašinėsite svarbią sutartį, gerai įsiskaitykite į kiekvieną punktą. Finansinių operacijų ar nekilnojamojo turto pirkimo šiandien verčiau atsisakyti.

Vėžys (06.22 – 07.22)
Jūsų šūkis šiandien tebūnie nuosaikumas. Venkite kategoriškumo tiek darbe, tiek namuose. Ypač atsargiai reikškite nuomone, kalbėdami su viršininku.

Liūtas (07.23 – 08.23)
Liūtams patartina maksimaliai sutelkti dėmesį, kad išvengtumėte klaidų. Net ir nedidelės šios dienos klaidelės gali skaudžiai atsiliepti ateityje. Nuotaikas šeimoje lems jūsų nusiteikimas ir elgesys.

Mergelė (08.24 – 09.23)
Dalykiniuose susitikimuose tikėtinos pažintys su naudingais ir įtakingais žmonėmis. Atsargiau reikškite savo nuomonę, gerai apgalvokite kiekvieną žodį, tačiau nebijokite būti kuo aktyvesnis, matomas visuomenėje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)
Šią savaitę sunkiai seksis bendrauti su žmonėmis. Gal verta nuoširdžiai pasikalbėti su protingu ir patikimu asmeniu? Kita vertus, neprašytų patarėjų venkite. Tikėtina, kad jie turi savų interesų, nebūtinai sutampančių su jūsiškiais.

Skorpionas (10.24 – 11.22)
Pagaliau pavyks normalizuoti santykius šeimoje, kita vertus, rizikuojate įsivelti į konfliktą su kolegomis ar pavaldiniais. Tikrieji padariniai išryškės tik po kurio laiko.

Šaulys (11.23 – 12.22)
Netikėta naujiena išmuš iš vėžių, gal net sujauks visus išankstinius planus. Neskubėkite patikėti neįprastais dalykais – tai gali būti paprasčiausias gandas ar pokštas. Tik antroje savaitės pusėje gauta informacija bus patikima ir naudinga.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)
Ožiaragiams patartina susilaikyti nuo rizikingų poelgių, vengti aštrių pojūčių. Nutrūktgalviška nuotaika praeis, o košę teks srėbti pačiam. Jei negalite pasikliauti savo paties sveiku protu, pasistenkite išgirsti protingą patarimą ar perspėjimą.

Vandenis (01.21 – 02.19)
Gerai apmąstykite strategiją, iki smulkmenų suplanuokite kiekvieną žingsnį – tuomet sėkmė garantuota. Paprastai jums sekasi improvizuoti, tačiau šį kartą patartina turėti detalų planą.

Žuvys (02.20 – 03.20)
Pasistenkite išvengti konflikto su žmogumi, kuriam nesate abejingas. Būkite pasirengęs nusileisti. Šiandien teks kontroliuoti save kiekvieną sekundę, jei nenorite prikalbėti to, ko paskui gailėtumėtės.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus