Idomybes

Į kokį moters veidą vyrai visada kreipia dėmesį

Psichologai tvirtina, kad pasąmonės lygmenyje vyrai pastebi moteris su tam tikrais veido bruožais. Su laiku šie prioritetai keičiasi ir tam, kad nustatytų, kokie moterų bruožai traukia vyrus šiandien, buvo atliktas specialus tyrimas.

Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino, kad patraukliausia vyrams yra moterų skruostukai. Taip pat jiems patinka putlių skruostų ir mažo žandikaulio derinys, kas atrodo labai mielai.

Tačiau ekspertai aiškina tai tuo, kad tokių bruožų savininkių labai aukštas moteriško hormono estrogeno lygis. Todėl vyrai iškart pastebi šias moteris tarp dešimčių, kaip savo būsimų vaikų motinas.

Kita ypatybė, į kurią labiausiai kreipia dėmesį vyrai – gaivi lygi oda. Patrauklus veidas jiems asocijuojasi
su sveikata ir todėl traukia labiau, nei probleminė oda.

O paskutinis požymis nustebins jus dar labiau – strazdanos ant skruostų ir nosies. Strazdanos jiems asocijuojasi su pašėlusiu ir linksmu charakteriu. Vyriškis visada ieško linksmos moters, kuri padarys jo gyvenimą žymiai laimingesnį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page