Namai ir šeima

Ilgus 40 metų moteris dėl dukters apsimetinėjo vyru

Egiptietės Sisos Abu Dauch istorija rodo, kokia pasiaukojanti gali būti motina savo vaikui. Moteris 43 metus turėjo dėvėti vyriškus drabužius ir apsimetinėti vyru, kad galėtų gauti darbą ir išmaitintų dukterį. 2015 metais Egipto vyriausybė skyrė Sisai apdovanojimą „Ideali motinystė“.

Ji ištekėjo būdama 16-os, bet kai ji laukėsi, mirė jos vyras. Po kiek laiko merginai pasiūlė vėl ištekėti, bet ji nesutiko, manydama, kad tokiu būdu išduos savo dukterį. Galiausiai jai prisiėjo ieškoti darbo, kad galėtų išmaitinti save ir vaiką.

Kadangi prieš 40 metų Egipte moteriai buvo labai sunku rasti darbą, Sisa nusprendė persirenginėti vyriškais drabužiais ir tokiu būdu uždirbti lėšų pragyvenimui.

Moteris pirmiausia dirbo statybose, nešiojo plytas ir maišė betoną, po to rinko derlių laukuose, o dar vėliau ėmė valyti batus stotyje. Tai ji daro ir dabar. Per dieną batų valytojas uždirba maždaug 10 egiptietiškų svarų, tai reiškia – mažiau, negu 1 dolerį.

Sisos dukrą visą tą laiką auklėjo senelė. Mergina metė mokyklą ir, kaip motina, anksti ištekėjo. Dabar ji jau  spėjo pagimdyti penkis vaikus. Jos vyras negali dirbti, nes labai serga, todėl Sisai dabar reikia išlaikyti visą didžiulę dukters šeimą. Ji keliasi kasryt 6 valandą ir eina valyti batų į stotį.

Ilgus metus kaimynai net neįtarė, kad Dauchas yra moteris, bet kai kas, žinoma, nuspėjo. Kai tiesa atsivėrė, visi nedavė ramybės Sisai, ir ji turėjo dviem metams palikti Luksorą.  Tačiau niekas nepalaužė moters. Ji prisipažįsta, kad kaip sunku bebūtų, ji neleidžia sau verkti. Sisa netgi sugebėjo savarankiškai pasistatyti sau būstą.

Po to, kai atsivėrė tiesa, jai dabar nebereikia slėptis ir apsimetinėti vyru, dėvėti vyriškus drabužius. Kai Sisa tapo populiari socialiniuose tinkluose, su žurnalistų pagalba ji sugebėjo gauti licenciją ir dirbti nuosavame kioske. Nežiūrint į įgytą populiarumą, mūsų herojė ir toliau sunkiai dirba savo šeimos labui.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close