Imbierai pritrauks į namus pinigų, meilės ir gerovės

Sunku sugalvoti geresnį augalą, padėsiantį pritraukti į namus pinigų, meilės ir sėkmės arba apsaugoti save ir namus nuo nužiūrėjimo ar bet kokio kito negatyvo. Imbierų šaknis panaši į susipynusius žmonių kūnus, o energetika nukreipta į teigiamų gyvenimo momentų pritraukimą ir viso blogo atstūmimą.

Šviežių imbierų miltelių turėtumėte pasigaminti patys.

Imbierai ir pinigų pritraukimas

Mažiausia, ką galite padaryti, – tai įsidėti augalo šaknį į dešinę kišenę arba taip, kad ji būtų prie dešiniosios kūno pusės.

Geresniems rezultatams pasiekti įdėkite imbierų šaknį į vazą (geriausia permatomą) tarp pinigų. Kas vakarą augant mėnuliui, uždekite prie vazos septynias žvakes. Efektas bus stipresnis, jeigu pasirinksite krištolinę vazą.

Stipraus poveikio ritualas, valantis namus nuo ligos arba svetimo negatyvo.

Imbierai – galinga apsauga nuo prakeikimų ir nužiūrėjimų. Jeigu jūs ar jūsų namas yra nužiūrėtas, galite tą nužiūrėjimą sumažinti atlikę ritualą. Geriausia diena ritualui – penktadienis, nors, jeigu labai reikia, jį galima atlikti ir trečiadienį arba šeštadienį.

Iš pradžių išplaukite grindis. Vėliau reikėtų paruošti imbierų šaknies miltelių ir išbarstyti juos ant grindų. Padidinsite efektą, jeigu sumaišysite imbierų miltelius su cinamonu. Paimkite žvakę ir uždekite ją, pastatykite kambario centre. Kai pusė žvakės sudegs, sušluokite imbierus į centrą ir sudėliokite aplink žvakę. Kai žvakė užges, sušluokite miltelius ant lėkštės, kurioje stovėjo žvakė, ir uždekite. Kai atsiras dūmų, padūmykite kampuose.

Kai atliksite šiuos veiksmus visuose kambariuose, sumaišykite viską, kas liko, ir išneškite į lauką. Geriausia būtų užkasti, kad tikrai atsikratytumėte nužiūrėjimo atneštų nesėkmių.

Laiminga meilė

Kažkada labai seniai netekėjusios merginos kiekvieną penktadienį gamindavo specialius meilės paplotėlius. Tam į įprastą tešlą įmaišydavo imbierų miltelių. Nebūtina kepti būtent tokių gaminių, tam puikiai tiks ir keksiukai, tortai, sausainiai. Žinoma, tam, kad imbierai pritrauktų jūsų išrinktąjį, būtina, kad jis paragautų jūsų kepinių. Puikiai tiks ir imbierų arbata.

Labai stipriomis ypatybėmis pasižymi vonia su imbierais. Reikia uždegti 5 nedideles raudonos spalvos žvakes (arba padalyti vieną didelę) ir į šiltą vandenį įdėti 2–2,5 a. š. imbierų miltelių.

Kad imbierai padėtų ne tik jums, bet ir jūsų draugams ir artimiesiems, pasidalykite su jais šiuo straipsniu!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus