Incidento Eliziejaus Laukuose Kaltininkas Buvo Įtrauktas Į Potencialiai Pavojingų Islamistų Sąrašą

Vyras, pirmadienį Eliziejaus laukuose automobiliu įsirėžęs į policijos autobusą, buvo įtrauktas į potencialiai pavojingų islamistų sąrašą. Tai pranešė televizijos kanalas BFM TV.

Televizijos kanalo duomenimis, nusikaltėliui 33 metai, jo automobilyje rastas Kalašnikovo automatas. Prancūzijos VRM atstovas informavo, kad incidento kaltininkas buvo neutralizuotas ir nejudėdamas guli prie mašinos, kuria trenkėsi į pareigūnų transporto priemonę. Vėliau buvo pranešta, kad teroristas mirė.

Vyras automobiliu įsirėžė į policijos autobusą Paryžiaus centre apie 15 valandą 40 minučių vietos laiku. Incidentas įvyko už 250 metrų nuo Eliziejaus rūmų, labiausiai saugomoje Eliziejaus laukų atkarpoje. Policijos duomenimis, pareigūnai ir praeiviai nenukentėjo.

Pasak BFM TV, nusikaltėlio automobilyje rastas dujų balionas.

Tai jau antras išpuolis prieš teisėtvarkos institucijų darbuotojus Eliziejaus laukuose, ginkluotų nusikaltėlių įvykdytas per du pastaruosius mėnesius. Balandžio pabaigoje 39 metų prancūzas Karimas Šerfi (Karim Cheurfi) paleido ugnį į pareigūnus iš automatinio ginklo. Vienas policininkas žuvo, du buvo sužeisti. Taip pat nukentėjo turistė iš Vokietijos.

ELTA.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus