Internetą Sudrebino Moters Išpažintis: Pasakė, Kaip Jautėsi Prievartaujama

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

 

 

 

Visuomenėje vis dar egzistuoja kaltinimai prievartą patyrusioms aukoms, esą jos pačios kaltos, buvo per daug neblaivios, neapdarios ar pačios „išprovokavo“ tokį elgesį. Tačiau egzistuoja vienas svarbus dalykas – jeigu mergina pasakė „ne“, o vyras nesustojo ir tęsė savo veiksmus – tai yra laikoma prievartos naudojimu.

Juolab, po išprievartavimo ar išžaginimo, sužalojamas ne tik žmogaus kūnas, bet ir psichika. Būtent todėl viena Twitter vartotoja nusprendė papasakoti, ką iš tikrųjų patyrė jos kūnas ir kaip jautėsi ji prievartaujama, istoriją aprašė indy100.com.

Savo paskyroje ji rašė itin atvirai ir netgi patarė, kaip reikėtų tuo metu elgtis.

„Jeigu varpa priverstinai, per prievartą stumiama į vaginą, jaučiamas didžiulis skausmas ir atsiranda sužalojimai. Todėl geriau kiek įmanoma sudrėkinti makštį susijaudinant, kad ir kaip priešinasi kūnas.

Tai nėra sąmoningas veiksmas ir visiškai nereiškia, kad moteriai tai patinka. Ir net jeigu ji bus sudrėkusi ar patirs orgazmą, vis tiek tai nereikš, kad moteriai tai buvo malonu. Tai buvo visiška kūno apsauga nuo didesnio skausmo ir pažeidimų“, – rašė mergina.

Toliau tęsdama savo mintis, ji rašė:

„Ir net nebandykite galvoti ar juoktis iš išprievartautos moters, kad jai buvo malonu. Jai tikrai nebuvo, net jeigu jums taip atrodė, ji kitaip negalėjo pasielgti su savo kūnu. Kai kurioms moterims tai apskritai suveikia kaip nesąmoningas, apsauginis nuo skausmo dalykas.

Ir žinote ką, net išprievartauti vyrai nekentė savęs už tai, kad patyrė orgazmą“, – itin atvirai rašė mergina.

Prievartos aukoms reikia labai daug laiko ir intensyvios pagalbos, kad jos vėl galėtų integruotis į visuomenę. Ne visoms tai pavyksta iš pirmo karto. Tačiau su jomis dirbančios organizacijos tikina, kad atsigavę aukos dažnai pačios prisideda prie tokių organizacijų ir savanoriškai dirba su kitomis aukomis.

 

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus