Gyvūnai

Įrodyta mokslo: svarios priežastys įsigyti katiną

Imuniteto padidėjimas

Paprastas katės murkimas didina žmogaus imunitetą ,kadangi šio garso  dažnis toks pat, kuris naudojamas gydant ultragarsu. Medikai įrodė, kad 18-35 hz diapazono dažniai palankiai veikia raumenis ir sąnarius, padėdami jiems greičiau atsistatyti po traumų, lengvina osteochondrozės simptomus ir gerina bendrą organizmo būklę.

Gyvenimo ilginimas

Katės puikiai kovoja su žmogaus nemiga, kuo gali prailginti savo šeimininkui gyvenimą. Pagal tyrimo rezultatus, kačių savininkai gyvena 10 metų ilgiau nei tie, kurie katino niekada neturėjo. Taip pat mokslininkai pažymi,kad glostant katiną žmogaus širdies ritmas ir kvėpavimas tampa normalus, o kai augintinis išleidžia nagus ir maigo kūną, tokios manipuliacijos prilyginamos akupunktūrai.

Bendravimas

Amerikos mokslininkai pažymėjo, kad katinai padeda individui pagerinti savo bendravimo įgūdžius, ypač jei numylėtinis buvo su juo nuo ankstyvos vaikystės. Dar daugiau, jie naudingi vaikams su autizmo sutrikimu, kurie po pažinties su šiuo gyvūnu pradėjo greičiau įgyti sąveikos su aplinkiniais įgūdžius. Taipogi mokslininkai rekomenduoja įsigyti augintinį, jei žmogus turi bendravimo problemų dėl drovumo ir varžymosi.

Psichikos sveikata

Kačių savininkai pažymi, kad jų augintiniai padeda jiems susidoroti su stresu ir depresija, atitraukdami nuo visų įmanomų problemų. Tokia katinų įtaka žmogui patvirtinta britų mokslininkų, kurie atliko eksperimentą dalyvaujant 600 pacientų su psichikos sutrikimais. Tiems , kurie turėjo kates, užfiksuota lengvesnė ligų eiga, o gydymo nauda pasireiškė greičiau, nei tiems, kurių neguodė augintiniai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page