Laisvalaikis

Iš akių spalvos galima kai ką suprasti apie jų savininką

  1. Juoda akių spalva (judrūs žmonės su didele vidinės energijos atsarga).Tokia akių spalva pakankamai reta. Žmonės, turintys juodas akis, išsiskiria patikimumu ir ištikimybe. Tokie žmonės pasiruošę saugoti bet kokią paslaptį ir nė už ką jos neišduos. Jie darboholikai ir turi didžiulę energijos atsargą,kad užbaigtų net grandiozinius uždavinius.
  2. Rusva akių spalva (draugiški žmonės, pasiruošę eiti į kontaktą). Ruda akių spalva labai dažnai sutinkama tarp žmonių. Žmogus su tokiomis akimis praktiškai visada teigiamai nusiteikęs. Jis gerbia save, pasižymi nepriklausomu būdu ir visada siekia rasti naujų draugų ir pažįstamų.
  3. Tamsiai ruda akių spalva (avantiūristai su kūrybiškumo gyslele). Ši akių spalva maišyta ir ji turi savyje žmonių su rusvomis ir žaliomis akimis charakterio. Žmonės su rudomis akimis labai gyvybingi ir visada kažką daro, kasdienybė ne jiems. Kartais jiems nelengva valdyti savo temperamentą.
  4. Pilka akių spalva (narsūs žmonės, kurie niekada nepasiduoda).Žmonės su pilkomis akimis pasižymi sugebėjimu vesti paskui save kitus. Jie komfortiškai jaučiasi lyderio vaidmenyje ir labai pasitiki savimi. Nepaisant to visi pilkaakiai žmonės išsiskiria gerumu ir rūpestingumu kitiems žmonėms.
  5. Žydra akių spalva (aukšto intelekto žmonės, kurie visada už teisybę). Ryškiausia ir gražiausia akių spalva, visada prikaustanti dėmesį. Žydraakiai žmonės pasižymi didele energija ir visada siekia pradžiuginti kitus žmones. Jei jūs kartu su tokiu žmogumi, tai jis pasiruošęs padaryti viską jūsų laimei.
  6. Gintarinė akių spalva ( šie žmonės pasižymi santūrumu ir gana tylūs). Žmonės su gintarinėmis akimis neišsiskiria temperamentu, užtai jie labai dvasingi. Iš arčiau pažinus tokį žmogų galima atrasti, kad toks žmogus puikus pašnekovas.
  7. Žalia akių spalva. Žaliaakiai žmonės labai kantrūs ir kartais moka gerai nuslėpti savo realius jausmus giliai savyje. Tokie žmonės visada pasiruošę veikti, juk juose siaučia neįtikėtina vidinė energija.

Related Articles

You cannot copy content of this page