Idomybes

Įsimylėjusios poros jaunystėje ir praėjus 50, 60, 70 ir net 80 metų!

Kaip malonu stebėti poras, kurios kartu jau ne vieną dešimtį metų. Jų jausmai matomi be demonstravimo, jos spinduliuoja tokią ramybę ir laimę, kad nevalingai norisi prieiti ir apkabinti jas.

Virdžinija ir Džordžas Braunai susituokė tolimais 1959 metais Pietų Karolinoje. Porai gimė 4 vaikai ir šiuo metu jie yra 18 anūkų ir 19 proanūkių seneliai. Anūkai nusprendė padovanoti jiems dovaną ir nuvedė į profesionalią fotosesiją, kur Virdžinijai padarė profesionalų makiažą ir aprengė „jaunavedžius“ vestuviniais apdarais. Fotografijoje pora išėjo labai laiminga ir besidžiaugianti gyvenimu.

Sutuoktiniai Fišeriai iš Amerikos kartu jau 86 metus, jūs tik įsivaizduokite! Nejaugi taip būna?! Tai vyriausia pora šiandieniniame mūsų rinkinyje.

Anūkai pasiūlė močiutei su seneliu pakartoti jų vestuvinę foto, kuriai jau 60 metų, joje nuotaka maitina jaunikį tortu. Man atrodo, išėjo gerai ir labai linksmai.

O ši pora nusprendė atkurti vestuvinę foto 70-osioms metinėms. Kaip puiku! Jie nusifotografavo toje pačioje vietoje, kaip ir vestuvių dieną.

Kerol En ir Džimas Stenfildai iš Didžiosios Britanijos 2016 metais atšventė „auksines vestuves“. Visą tą laiką jie saugojo vestuvinius apdarus ir po tiek metų vėl su jais nusifotografavo. O nuotaka netgi galėjo
pakartoti šukuoseną.

Tarp šios poros svečių buvo tie, kurie buvo ir jų vestuvėse prieš 50 metų.

Roza ir Ijenas susipažino Škotijoje 1967 m. O po metų jau atšventė vestuves. Porai gimė 3 vaikai, deja, pora išsiskyrė. Jie liko gerais draugais ir kiekvienas su laiku sukūrė kitą santuoką. O 2013 metais buvę sutuoktiniai šventė sūnaus vestuves, tuo metu Roza buvo našlė, o Ijenas irgi neteko savo žmonos. Pora įsikalbėjo ir tarp jų vėl plykstelėjo kibirkštis…

Ir praėjus 23 metams po skyrybų ir 46 metams po pirmosios santuokos Roza ir Ijenas vėl susituokė.

Nuotakai buvo jau 66 metai, o jaunikiui 71. Nuostabu, tačiau jie išsaugojo savo vestuvinius žiedus ir po daugelio metų vėl užmovė juos vienas kitam ant pirštų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page