Idomybes

Įsižiūrėkite į aplinkinius ir pamatysite save: žmonės – veidrodžiai

Į kiekvieną nemalonią situaciją žvelkite su supratingumu ir be smerkimo,tada iš panašaus gims panašus ir pasaulis jums nusišypsos.
Visata tyčia siunčia jums žmones, kurie yra jūsų atspindžiai. Tai būtina tam, kad jūs geriau suprastumėte save. Jei jus traukia kokia nors žmogaus savybė, reiškia, ji yra ir jumyse.

Visi žmonės – tai vienas kito veidrodžiai ir kiekvienas siekia rasti pasiteisinimą savo elgesiui, kad tik nepripažintų, kad elgiasi taip pat kaip ir tie žmonės, kurie jį kritikuoja.

Visatos taisyklės:

1. Panašus visada pritraukia panašų ir kuria jį. Jei jums blogai, jūs užjaučiate kitus, bet iš kitos pusės kuriate tas nelaimes. Jei jums teikia malonumą, kad kažkas kažkam nepavyksta, reiškia, jūs netekote sugebėjimo mylėti. Elkitės su žmonėmis pagarbiai ir nuoširdžiai džiaukitės, kai jiems viskas gerai.

2. Jei žmogus konfliktiškas, tai tokiais pat mato aplinkinius. Toks žmogus pritraukia nemalonumus, kadangi pats agresyviai elgiasi su aplinkiniu pasauliu. Tokiam „tironui“ nuolat papuls „aukos“. Jei jus kažkas įskaudino, nekeršykite, o padėkokite jam. Visata pati pasirūpins, kad kiekvienas gautų pagal nuopelnus. Atminkite – ne žmonės sukelia jums skausmą, o jūs leidžiate taip elgtis su savimi.

3. Į aplinkinius reikia žvelgti su meile, ji turi galingiausią energetiką ir žmonės, esantys aplink jus, geriau jaučiasi. Jei jūs pastebite, koks gražus pasaulis aplink, reiškia, taip pat žvelgiate į save. Jei jūs žavitės kažkieno gerumu, tai pasižymite ta pačia savybe.

4. Nusisukant nuo veidrodžio neįmanoma išspręsti problemos, jūs tiesiog nueisite nuo vieno veidrodžio prie kito. Todėl jei situacija kartojasi, pasistenkite rasti priežastį savyje.

5. Jei norite, kad kitas žmogus pasikeistų, teks pradėti nuo savęs. Tik kai mes patys pakeisime savo požiūrį, aplinkiniai stengsis atitikti.

6. Jei atsiras noras kažką kritikuoti, pasinaudokite paprasta technika: apgalvokite frazę, kurią norėtumėte pasakyti nemaloniam žmogui ir dabar vietoje „tu“ pasakykite „aš“. Tada viskas stos į savo vietas ir jūs suprasite, su kokiomis asmeninėmis savybėmis reikia padirbėti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page