Idomybes

Išoriškai namas panašus į lūšnelę, bet pamatęs jo vidų aš nepatikėjau savo akimis, kad tai įmanoma

Jei jūs pamatysite šį namą San Franciske, vargu ar patikėsite, kad jo viduje – prabangus remontas. Juk išoriškai jis primena seną varganą trobelę.

Bet tai kaip tik tas variantas, kai pirmasis įspūdis apgaulingas.

Šis namas buvo pastatytas 1906 m, kaip ir daugelis panašių šalia jo. Jie tapo laikina prieglauda žmonėms, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo.

Visos šios lūšnos su laiku sugriuvo, bet šis per stebuklą išliko. 70-aisiais naujieji šeimininkai aktyviai ėmėsi rekonstrukcijos, sutvirtinę pamatus ir įnešę kai kurių atnaujinimų į apdailą.

Nuo tada šeimininkai įdėmiai stebi išorinę namo būklę, periodiškai padengdami medį specialiu mišiniu, saugančiu jį nuo negatyvaus poveikio.

O viduje sukurta tikra stiliaus ir jaukumo oazė. Šiuolaikiniai baldai puikiai dera su medine apdaila, o židinys-krosnelė tapo ypatinga svetainės detale.

Vonios kambaryje yra daugybė žalių augalų, kurie primena sodą aplink namą. Ir tai sukuria neįtikėtiną estetinį efektą.

Vakare šeimininkė uždega sodo šviesas ir jos terasa tampa dar viena jaukumo salele, kur taip malonu leisti laiką.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page