Įspūdingiausios 2017-ųjų vestuvės: nuo prabangių suknelių iki egzotiškų šalių

Kiekvieni metai atneša vis ką nors naujo – potyrius, išgyvenimus, darbus ar pasikeitimus asmeniniame gyvenime. Šiemet aukso žiedus sumainė būrys sportininkų ir pramogų pasaulio atstovų. Nuo prabanga tviskančių suknelių, įmantrių žiedų ar įspūdingų ceremonijos scenarijų – 2017-aisiais buvo galima išvysti ne vienas kvapą atimančias jungtuves, dėl to kviečiame prisiminti gražiausias metų akimirkas drauge.

Krepšininkas M. Kuzminskas susituokė su mylimąja E. Andreikaite

2017-aisiais vestuvių netrūko sporto pasaulyje – liepos šeštąją krepšininkas Mindaugas Kuzminskas susituokė su savo mylimąja, šokėja Egle Andreikaite. Ne tik mūsų šalyje, bet ir pasaulyje žinoma pora aukso žiedus sumainė Senojoje Varėnoje. Vedybų ceremoniją įsimylėjėliai stengėsi slėpti kaip įmanydami, todėl šventėje dalyvavo tik artimiausi draugai ir šeima.

Jaunoji vilkėjo tradicinę ilgą baltą suknelę su įspūdingu nuometu, o rankose laikė dailią rožių puokštę. Tuo tarpu jaunikis juodą kostiumą išmainė į tamsiai mėlynos spalvos.

G. Lebedeva ir A. Kazakevičius tapo šeima

Šių metų rugpjūčio 25 dieną vienas kitą ir turte, ir skurde palaikyti pažadėjo imtynininkas Aleksandras Kazakevičius ir sporto trenerė Greta Lebedeva. Įsimylėjėlių puota įvyko vienoje gražiausių, Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Vestuves pora iškėlė po ketverių metų draugystės. Buvęs olimpietis žinomai šalies gražuolei pasipiršo praėjus trims mėnesiams po pažinties.

M. Gečas ir A. Adamovič vestuvėms pasirinko ypatingą datą

Rugpjūčio 9-ąją Vilniaus Išganytojo bažnyčioje amžinąją meilę vienas kitam prisiekė muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėję dainininkai Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas. Pora vestuves iškėlė praėjus lygiai metams po judviejų sužadėtuvių. Dar 2013-aisiais susipažinusi pora susižadėjo 2016 m. rugpjūčio 9 dieną.

Tiek dainininkų sužadėtuvės, tiek vestuvių diena buvo plačiai nušviestos lietuviškos žiniasklaidos, bet Anžela sakė, jog toks dėmesys jų poros tikrai netrikdė.

Žiedus po 8-erių metų draugystės sumainė Š. Jasikevičius su mylimąja

Liepos 21-ąją aukso žiedus po ilgos draugystės sumainę krepšinio klubo „Žalgiris“ treneris Š. Jasikevičius su mylimąja Anna Douka amžinąją meilę prisiekė Graikijoje.

Įsimylėjėliai apie sužadėtuves pranešė patys 2015-ųjų vasarą. Būsima nuotaka džiugia naujiena pasidalino socialiniame tinkle „Instagram“.

„Prisiminus tą vasarą, kai aš pasakiau taip“, – šalia nuotraukos su žiedeliu tąkart rašė ji. Pora susipažino 2009-aisiais metais ir kartu augina du vaikus – dukrą Ailą ir sūnų Luką.

Šokėja E. Straleckaitė sumainė žiedus su verslininku J. Daugėla

Vasario 11-ąją amžinąją meilę vienas kitam prisiekė šokėja Eglė Straleckaitė ir verslininkas Justinas Daugėla. Pora aukso žiedus sumainė Kauno Rotušėje ir netrukus išvyko kopinėti medaus į egzotiškąją Tenerifę.

G. Stiklickienė ir A. Žemaitis tapo vyru ir žmona

Balandžio 19-oji – ypatinga diena žurnalistei Gerdai Stiklickienei ir prodiuseriui Andriui Žemaičiui – pora susituokė egzotiškajame Tailande. Į egzotišką šalį įsimylėjėliai išvyko tik dviese, tačiau gegužės pradžioje santuokos įžadus Gerda ir Andrius vienas kitam tarė ir Marijampolėje, tai paminėjus didžiuliame būryje artimųjų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus