Įspūdingos išvaizdos blondinė sumanė ištatuiruoti savo katiną: nesupranta, kodėl žmonės kaltina ją gyvūno kankinimu

Kūno rengybos trenerės elgesys su augintiniu ne tik šokiravo daugybę interneto vartotojų visame pasaulyje, bet ir sukrėtė įvairias gyvūnų apsaugos organizacijas. Ukrainietė Elena Ivanickaya sugalvojo ištatuiruoti savo sfinksų veislės katinui krūtinę.

Socialiniuose tinkluose paplitusios nuotraukos, kurias moteris vėliau ištrynė, parodė, jog katinui netgi buvo suleista anestetikų. Tatuiruočių meistras ant gyvūno odos ištatuiravo egiptietišką simbolį – dievą Anubį.

Katino šeimininkė Elena gavo karčios kritikos iš daugybės žmonių. Jie ją vadino gyvūnų kankintoja, siaubūne ir šlykščia moterimi, kuriai rūpi tik išvaizda. Kai kurie įsiutę rašė, jog moteris geriau sau ant kaktos išsitatuiruotų žodį „idiotė“ ir nusilaužtų pirštą, nei kankintų bejėgį gyvūnėlį.

„Tu esi tikrai šlykšti asmenybė, jeigu manai, kad ištatuiruoti gyvūną nėra žiauru. Tavęs laukia pragaras“, – rašė vienas internautas.

Elena į piktus komentarus atrėžė, jog jos augintinis turi savo socialinio tinklo „Instagram“ profilį ir pietums ėda austres, todėl tai nėra kankinimas. „Jis nebuvo sužalotas, – tikino E. Ivanickaya. – Šis katinas gyvena geriau nei jūs. Galbūt jūs ir keliausite į pragarą, tačiau mano katinas gyvena kuo puikiausiai.“

Moteris taip pat teigė, kad gyvūnas nėra kastruotas, mat tai yra tikrasis žiaurumas. Ji pridūrė, jog prieš darant augintiniui tatuiruotę kalbėjosi su veterinaru, kuris lydėjo Eleną su keturkoju į procedūrą.

www.alfa.lt