Išsirinkite jums labiausiai patikusią kortą ir sužinosite kas jūsų laukia ateityje.

Išsirinkite Jums labiausiai patikusią kortą ir sužinosite kas Jūsų laukia ateityje.

1 Korta
Šiame gyvenimo etape jūs jaučiate poreikį ramybei. Tai įtakojo greitas jūsų gyvenimo tempas ar artimiausi įvykiai jūsų gyvenime, todėl jums reikia poilsio ir laisvės. Nors turite daug nebaigtų reikalų pasistenkite rasti laiko sau. Leiskite laiką užsiimdami tuo kas jums labiausia patinka ir pripildykite savo gyvenimą džiaugsmu. Pailsėję turėsite jėgų pradėti naujus darbus ar siekti naujų pasiekimų, todėl suprasite, kad kartais poilsis leidžia pasiekti daugiau.

2 Korta
Jūs esate optimistiškas ir tikite savo atieties gerove. Visata jaučia jūsų nusiteikimą ir yra pasiruošusi jums padėti visur, ką jūs beveiktumėte. Šios kortos pasirinkimas reiškia, kad jau greitai jūsų gyvenimas ims gerėti. Taigi galite pradėti visus sugalvotus darbus ar idėjas vykdyti jau dabar!

3 Korta
Atėjo metas kai turite ypatingai save palepinti. Baikite save apkrauti darbu ir namų ruošos darbais. Turite suprasti, kad gyvenimas per trumpas leisti laiką taip kas jums neatneša džiaugsmo. Net ir pačiomis blogiausiomis dienomis nepraraskite humoro jausmo. Tai padės jums įveikti sunkias ir nemalonias situacijas.

šaltinis www.anomalija.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus