LIFE

Ištieskite dlną, pažiūrėkite į vidurinįjį pirštą ir sužinosite kai ką svarbaus apie savo pasąmonę

Švelnusis tipas

Jūsų charakteris – itin švelnus, lyginant su kitais. Galite užsiimti kruopščiu, smulkmenišku darbu ir užtikrinti geriausius rezultatus.

Tačiau nemokate pasakyti „ne“. Dėl šios priežasties galite paprasčiausiai tapti nesąžiningo žmogaus, kuris išnaudos savo tikslams, auka. Būkite atsargūs!

Aistringas tipas

Jūs visada tiksliai žinote, ko norite, ir, kaip to pasiekti. Sekate savo aistra ir įsiklausote į savo norus. Jūs visiškai nemokate laukti ir kentėti.

Jūsų apetitas maistui ir seksui dusyk didesnis negu visų kitų.

Bendraujantis tipas

Turite daug draugų ir jiems visada tampate kompanijos siela. Esate pasirengę bet kada jiems padėti ir žinote, kad jie atsakys jums tuo pačiu.

Lyderio tipas

Jūs – nesustabdomas entuziastas, kuris dės visas pastangas, kad pasiektų užsibrėžtą tikslą. Jūsų užduotys visada aiškios, o tikslai – tiksliai apibrėžti.

Visgi su kolegomis gali kilti konfiltų dėl jūsų pernelyg didelio atsakomybės jausmo. Bandykite būti atlaidesni tiems, kurie negali atlikti jūsų žygdarbių.

Romantiškas tipas

Jums gyvenimas dažnai tampa virtine tragedijų ir nusivylimų. Jūs – vienišas vilkas, pripratęs dienas leisti vienumoje tik su pačiu savimi.

Jums retai pasiseka meilėje ar santykiuose, tačiau visiškai realu, kad gebate įsimylėti veikėją iš filmo ar komikso. Jūs gyvenate fantazijų pasaulyje.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page
Close