Gyvūnai

Ištikimas šuo įveikė 160 km, kad rastų žmones, kurie jį kadaise išgelbėjo

Maždaug prieš 5 metus viena pagyvenusi pora gatvėje sutiko valkataujančią kalę, kuri dar ir laukėsi tuo
metu.

Šiandien mes papasakosime jums labai įkvepiančią istoriją, kuri nutiko Rivadavijoje (Argentina). Kalė atrodė taip blogai, kad žmonės nesiryžo palikti jos gatvėje ir pasiėmė su savimi. Gyvūnui davė vardą Negrita. Sutuoktiniai ėmė gydyti ir slaugyti ją. Greitai į pasaulį atėjo maži šuniukai.

Po kurio laiko, kai mažyliai sutvirtėjo, juos išdalijo žmonėms, o Negritą nusprendė atiduoti savo draugams, kurie gyvena Chačalio mieste, kadangi patys sutuoktiniai buvo jau garbaus amžiaus ir bijojo, kad negalės laikyti pas save Negritos.

Taip kalė gavo naujus šeimininkus. Ir viskas būtų gerai, tačiau po 2 savaičių Negrita dingo. Žmonės apieškojo viską aplink, bet jos niekur nebuvo.

Praėjo dar kiek laiko ir staiga Negrita pasirodė ant sutuoktinių, kurie ją kažkada išgelbėjo, slenksčio… Paaiškėjo, kad gyvūnas įveikė apie 160 km! Žinoma, tokia ilga kelionė negatyviai atsiliepė jai, kalė buvo išsekusi ir letenos buvo sužeistos.

Negrita tuoj pat buvo pašerta,pagirdyta ir išmaudyta. Paskui ji įlindo į nuošalų kampelį ir pramiegojo beveik 2 paras.

Sutuoktiniai iškart paskambino draugui ir pranešė, kad Negrita grįžo pas juos. Suprantama, kad po tokio didvyriško poelgio pora nusprendė niekam neatiduoti savo ištikimo šuns.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page