Išvydę gimusį kūdikį žmonės siūlė nužudyti

Kiekvienai jaunai šeimai jų vaiko gimimas yra pati laukiamiausia diena. Kiekvienas tėvas ne tik jos laukia, bet tai tampa tarsi naujo gyvenimo pradžia. Ką jau kalbėti apie tai, kad kiekvienai mamai ir tėčiui jų vaikas yra pats gražiausias iš visų.

Lygiai tokiomis pačiomis viltimis šeimos gyvenimą pradėjo kurti Sara Heller ir Chris Eidam. Vos sužinoję, kad po devynių mėnesių jų gyvenimas visiškai pasikeis, šeimos nariai skubėjo apsilankyti pas gydytojus. Deja, tai, ką jie išgirdo, buvo labai blogos žinios, rašoma hefty.co.

Daktaras, parodęs ultragarso nuotrauką, įspėjo, kad jų vaikas greičiausiai gims su įgimtu defektu, dėl kurio vargu ar galės išgyventi.

Matyt, dauguma būsimųjų tėvelių, sužinojusių, kad laukiasi pirmagimio, ima spėlioti, kokia bus vaikelio lytis, intensyviai varto vardynus, rūpinasi kitais maloniais tėvystės reikalais. O išmintingi seneliai ištaria: „Svarbu, kad vaikelis gimtų sveikas.“ Vis dėlto neretai nutinka taip, kad vaikelis gimsta su vystymosi sutrikimu – „kiškio lūpa“.

Žinoma, norint operuoti vaiką būtinos nemenkos santaupos. Šiai šeimai, Sarai ir Chrisui, teko išgyventi toli gražu ne vieną nemalonią situaciją, į kurią teko pakliūti. Šeimai teko išgirsti ne vieną skaudų komentarą.

“Jūsų sūnus bjaurus”, – rėžė viena moteris kavinėje pamačiusi Sarą su jos sūnumi.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus