Įveikusi 6000 km, mergina paplojo per petį vaikinui

Georgina Wilkinson – neįtikėtinai azartiška mergina. Jos nedomina kortų žaidimai ir ji nesilanko kazino. Vietoj to ji ir jos draugai žaidžia tarptautines gaudynes. Nežinojote apie tokį žaidimą? Ką gi, pats laikas sužinoti.

2014 metais amerikietė Georgina Wilkinson susipažino su škotu Drew McEwan kelionės su draugais po Kiniją metu. Nuo tada jie ir dar aštuoni žmonės žaidžia tarptautines gaudynes; norint paliesti kitą žaidėją, reikia atskristi į kitą šalį. O kad tavęs nepasivytų ir nepaliestų, reikia laiku pasprukti.

Atėjus Georginos eilei gaudyti, ji parengė gudrų planą. Eilinę birželio dieną nieko neįtariantis Drew atvažiavo į savo dukterėčios krikštynas, kurios vyko nacionaliniame „Loch Lomond“ parke.

Kai visa giminė susirinko pozuoti nuotraukai, fotografas paprašė Drew pasakyti sode vaikštančiai moteriai paeiti šiek tiek į šalį, kitaip ji pateks į kadrą.

Iš tikrųjų fotografas, kaip ir visa šeima, dalyvavo Georginos sąmoksle, o ji pati persirengusi senoviniais rūbais, uždėjusi baltą peruką ir akinius vaidino tą moterį. Kai Drew prie jos priėjo, ji pašoko, juokdamasi palietė Drew ir pabėgo, kad spėtų į skrydį.

Drew buvo toks nustebęs jos netikėtu atsiradimu, kad susigriebė už galvos ir pradėjo šaukti: „Ne! Negaliu tuo patikėti!“ Jo artimieji juokiesi ir plojo, o fotografas viską filmavo. Vėliau Drew išsiaiškino, kad Georgina kartu su jo seserimi ir broliu šią išdaigą planavo keletą mėnesių ir netgi pasitiko merginą oro uoste.

Mergina paskelbė šį vaizdo įrašą savo „Facebook“ paskyroje ir padėkojo vaikino artimiesiems už pagalbą: „Dabar Drew eilė gaudyti! Ypatinga padėka visai McEwan šeimai, o ypač Angela Gibson už tai, kad ji leido man sugriauti šeimos šventę. Būtent ji pasiūlė staigmenai panaudoti dukros krikštynų dieną, pati dalyvavo kuriant planą ir buvo organizavimo karalienė!“

Tarptautinės gaudynės išgarsino linksmus draugus internete ir medijoje. Drew sako, kad Georgina perkėlė žaidimą į naują lygį ir ją perspjauti bus be galo sunku. Žinoma, jis jau planuoja atsakymą, bet koks jis bus, kol kas laikoma paslaptyje.

šaltinis www.vmarkus.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus