Laisvalaikis

Japonai išleido naują kūrinį – „antklodę-makaronus“ komfortiškam miegui

Kaip žinia, Japonijos gyventojai turi savitą pasaulėžiūrą, radikaliai besiskiriančią nuo įprastos visiems. Ryšium su tuo dažnai japonai stulbina mūsų  vaizduotę , išrasdami naujus daiktus, įrenginius, personažus arba Tv šou.

Eiliniu tokiu kūriniu tapo „antklodė-makaronai“, autorių pavadinta „Udonu miegui“. Stebuklingos prekės gamintojas yra japonų kompanija, kuri vadinasi Goku no Kimochi, padedanti klientams atsikratyti problemų, susijusių su miegu.

Dizaineriai, kurdami originalų patalynės elementą, įkvėpimo sėmėsi iš japonų virtuvės patiekalų, pagrinde iš „udon“ makaronų. Antklodė susideda iš minkštų rulonų: jais galima apsikloti arba gulėti ant jų vietoje čiužinio.

Išradimo unikalumas yra tame, kad jį naudodamas žmogus gali reguliuoti patalynės temperatūrą savarankiškai. Taip, pavyzdžiui, jei „minkšto udono“ savininkui taps karšta, pakaks nustumti į šoną vieną iš „makaronų“. Tokiu būdu „pliušiniais makaronais“ galima užsikloti tiek vasarą, tiek žiemą.

„Antklodę-makaronus“ lengvai galima išrinkti skalbimui. Jos kaina sudaro apie 220 dolerių. Prekė pateko į prekybą rugpjūčio 20, tačiau jos įsigijimui susidarė eilė keturiems mėnesiams į priekį.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page