Japonijoje vienerių metų mergaitė ir milžiniškas pudelis savo stipria draugyste nustebino Instagram naudotojus.

Vaikai ir augintiniai dažnai tampa geriausiais draugais. Jų draugystė tampa ryškių prisiminimų priežastimi ir tęsiasi visą gyvenimą. Vaikas vystosi ir auga, o ištikimas augintinis visada yra šalia jo ir padeda pažinti aplink jį esantį pasaulį.

Šiame straipsnyje mes kalbėsime apie gražų vaiko ir šuns duetą, kuris tikrai ištirpdys jūsų širdis! Susipažinkite vienerių metų mergaitė vardu Mame ir jos milžiniškas pūkuotas pudelis Rikis.

Mame ir Rikis kartu ne taip jau seniai, bet jau pamilo vienas kitą. Pūkuotas šuniukas su malonumu matuoja įvairius jos rūbelius ir aksesuarus tam, kad pralinksminti savo mažą draugę. Jis su Mame dalyvauja visuose žaidimuose ir jos išdaigose. Šuo yra kantrus, geras, švelnaus charakterio, kas labai patinka vienerių metų mergaitei.

Mergaitės močiutė fotografuoja šią neatskiriamą porą ir nuotraukas įkelia į socialinį tinklą Instagram!

Rikis yra gerokai vyresnis už Mamę, jos fone šuo atrodo, kai išmintingas seniūnas, mergaitė, savo ruožtu, galima būtų palygti su burunduku, kuris visur seka savo suaugusį bičiulį. Taip jie parodo, kad vaiko ir šuns draugystė – tai puikus duetas su gražiais prisiminimais, kuris trunka visą gyvenimą. Ar jums teko sutikti tokią vaiko ir šuns gražią ir stiprią draugystę?

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus