Idomybes

Jaunikio rankos iškart po santuokos sudarymo išgąsdino interneto naudotojus

Internetas mirga juokingais vestuvių kadrais. Ko ten tik nepamatysi. Bet paskutinės foto, patalpintos Facebooko grupėje, pavadintoje That’s It, I’m Nail Shaming („Aš tyčiojuosi iš nagų“) nustebino daugelį.

Šioje nuotraukoje parodytos naujai iškeptų jaunavedžių rankos su santuokiniais žiedais  vestuvinės puokštės fone. Naudotojai atkreipė dėmesį į neprižiūrėtus vyro nagus, po kuriais matėsi purvas.

Foloveriai užvertė fotografiją piktais komentarais. Viena mergina parašė, kad jaunikis dėl vestuvių nepasivargino net purvo iš panagių išsikrapštyti, kaip tai pasibjaurėtina.

Kita ne mažiau šokiruota dama užjautė žmoną ir įsivaizdavo, jei tokios neprižiūrėtos jo rankos, tai koks jis tada pats. Trečia išvis abejojo, kad jaunikis prieš vestuves prausėsi duše.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page