Jautri žinutė J. Žižės sekėjams: netrukus gimdysianti moteris atskleidė santykių paslaptis

Paskutines nėštumo dienas skaičiuojanti Julija Žižė šiuo metu išgyvena išties stebuklingą gyvenimo laikotarpį – jau visai netrukus „Wear Mad By July“ kūrėja su vyru, fotografu Laurynu Žižiu susilauks antrosios dukros Otilijos. Tikėtina, kad mažylė gims šį mėnesį.

Anksčiau žurnalistams J. Žižė pasakojo, kad žinia apie antrosios dukros gimimą ją labai nustebino: „Kai gydytoja pasakė, kad laukiamės mergaitės, mane ištiko šokas. Pradėjau raudoti balsu. Jokiose svajonėse negalėjau įsivaizduoti, kad būsiu dviejų mergaičių mama“, – apie netikėtai užplūdusią euforiją pasakoja Julija Žižė, kuri tikina, kad abu su vyru tikėjo, jog šį kartą laukiasi berniuko.

Prieš kelias dienas savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje su sekėjais moteris pasidalijo jautria nuotrauka: J. Žižę apsikabinusi dukrelė Lėja, o joms už nugaros – kalėdinė eglutė.

Kartu su fotografija moteris pasidalijo ir žinute apie santykius, nes, sekėjų teigimu, meilė L. Žižiui įkvepia siekti tobulų santykių: „Mes su Laurynu buvome ketverius metus kartu, tuokėmės tam, kad galėtume kurti šeimą santuokoje. Santykiai turi septynis etapus, juos praeiti vieniems reikia mažiau laiko, kitiems – daugiau“, – rašė J. Žižė.

Moteris džiaugiasi savo santuoka ir šeimyniniu gyvenimu, tad neblėstančia laime dalijasi su visais: „Jaučiuosi saugi dėl savęs ir savo šeimos, esame nerealiausio etapo kelionėje, kuri truks visą gyvenimą – tikrosios meilės link judama ilgą laiką. Tikroji meilė nekrenta iš dangaus, kaip galvoja daugelis. Tikrai meilei žmogus turi subręsti ,atsisakyti egoizmo ir nusistatymo“, – teigė antrosios dukros besilaukianti moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus