Jazzu žodžiai privertė savo kėdes tiesioginiame eteryje palikti Andrių ir Marijoną

Muzikinio projekto „X Faktorius“ gerbėjai pirmąją Naujųjų metų dieną tiesioginę transliaciją stebėjo su nekantrumu. Dalyviai visus pribloškė jau vakaro pradžioje – sukūrę tikrą šventinę nuotaiką.

Geros nuotaikos netrūko ir pamėgtiems „X Faktorius“ teisėjams – Justei Arlauskaitei-Jazzu, Sauliui Prūsaičiui, Sauliui Urbonavičiui-Samui, Marijonui Mikutavičiui ir Andriui Mamontovui. Apsikeitę pokštais su šou vedėjais Mindaugais, jie kibo vienas kitam į atlapus po Jazzu komandos narės pasirodymo.

Ilgai klausiusi kolegų pastabas, Justė, sulaukusi progos jiems kaip reikiant įgėlė.

„<..> Dainos pasirinkimas yra puikus. Mane labai labai nervina, kai sėdi du diedai, kurie 30 metų dainuoja tą patį muzoną ir aiškina apie žanrą. Mes esam profesionalai, mes negalim vertint žanro, mes negalim būt subjektyvūs, mes tiesiog negalim daryt to čionais sėdėdami. Ir antra, tavo balsas tai dainai tiko labai labai“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Po šių žodžių, atsistojo ir iš savo vietų išėjo A. Mamontovas ir M. Mikutavičius. Justė juos palydėjo oro bučiniu. M. Stasiulis pasiūlė jiems ateiti ant pagalvių prisėsti.

O šie demonstratyviai pro teisėjų stalą praėjo susikūprinę ir šlubčiodami kaip senukai. M. Stasiulis replikavo, kad „šioje šalyje nėra vietos senukams“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus