Ji ieško turtingo vyro. Nuokautuojantis bankininko atsakymas!

Mergina ieškojo turtingo vyro forumuose, pažinčių tinklalapiuose.Komentaruose ji nurodė savo sąlygas ir pageidavimus:
“Nemeluosiu, kodėl aš esu čia. Šiais metais man sukaks 25 metai. Aš — labai graži. Esu stilinga ir turiu gerą skonį. Noriu ištekėti už vaikino, uždirbančio daugiau 500 tūkstančių JAV dolerių per metus.
Negalvokite, kad aš gobšuolė. Kad jūs suprastumėt: Niujorke žmogus, uždirbantis per metus milijoną dolerių, yra laikomas viduriniosios klasės atstovu. O aš nenoriu būti vargše.

Mano sąlygos nėra neįvykdomos. Ar čia yra kas nors, kieno metinės pajamos — 500 000 JAV dolerių? Ar Jūs visi jau vedę? Dar klausimėlis: “Ko reikia, kad ištekėčiau už tokio žmogaus kaip Jūs?”
Visi, su kuo anksčiau susitikinėjau, uždirbdavo ne daugiau kaip 250 000 per metus. Atrodo, kad tai yra mano riba. Gal galite atsakyti į keletą dominančių klausimų? Pvz.:
1. Kur Jūs — turtuoliai — paprastai leidžiate laiką? (Parašykite savo mėgstamus barus, restoranus, sporto sales, jeigu galite nurodykite adresus).
2. Į kokio amžiaus vyrus geriausia nusitaikyti?
3. Kodėl daugumos turtuolių žmonų — tokios vištos?
4. Kaip jūs nustatote, kas jums tinka į žmonas, o kas — į merginas? Merginos statusas mažiau domina nei būsimos žmonos.
Lauksiu Jūsų atsakymo.
Jūsų Gražuolė”.
Vieno iš didžiausių bankų JAV generalinis direktorius jai atsakė:
“Gerbiama, Gražuole!“
Susidomėjęs perskaičiau Jūsų žinutę forume. Manau, kad daugumai jūsų amžiaus merginų iškyla tokių klausimų. Tad leiskite man išanalizuoti Jūsų situaciją investiciniu požiūriu.
Mano metinės pajamos — daugiau nei 500 000 dolerių. Aš manau, kad atitinku turto cenzą ir negaišinu jūsų laiko veltui. Kaip verslininkas galiu pasakyti, kad vedybos su jumis – bloga idėja. Viskas paprasta. Žiūrėkite.
Tai, ką jūs norite padaryti, vadinama barteriu: jūs norite iškeisti savo „grožį“ į mano „pinigus“, Tai yra A duoda „grožį“, o B moka už tai „pinigus“. Atrodo, jog viskas – sąžininga. Bet yra viena didelė problema: jūsų „grožis“ vysta ir netenka vertės, o mano pinigų vertė greičiausiai tik augs.
Kalbant ekonomikos terminais, mes — du aktyvai. Mano vertė kils, Jūsų — kris. Ir ne tiesiog kris, o su geometrine progresija. Įsivaizduokite, kad mūsų santykiai – prekybos aktas, kaip ir bet kuris prekybos aktas jis turi kažkokią tai poziciją.
Jei Jūsų rinkos kaina kris, mes tiesiog ją parduosim. Turėti tokį aktyvą – beprasmiška. Tą patį galiu pasakyti ir apie santuoką, kurios Jūs siekiate. Kad ir kaip tai žiauriai skamba, bet greitai prarandančius vertę aktyvus – geriausia yra parduoti arba išnuomuoti.
Bet koks vyras, uždirbantis daugiau nei 500 000 dolerių per metus, nėra kvailys. Žinoma, tokie kaip aš susitikinės su Jumis, bet niekada neves. Mano patarimas Jums: meskite tokias idėjas kuo toliau. Geriau ieškokite kitų būdų praturtėti ir siekit savarankiškai uždirbti pinigus, tada ir šansai surasti turtingą kvailį išaugs.
Tikiuosi, kad mano patarimas Jums padės”.
Štai tokia smagi istorija…

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus