Idomybes

Ji nusprendė nusikirpti savo prabangius plaukus, bet nė nemanė, kad taip išeis!

Kartais reikia surizikuoti, kad taptum kažko naujo ir originalaus savininku.

Ši moteris daug metų augino plaukus. Ir vienu momentu ji nusprendė atsisveikinti su taip mylima šukuosena. Amerikietė sutiko su sąlyginai trumpa šukuosena. Pažvelkite, kas iš to išėjo…

Stilistas Kristoferis Hopkinsas moteriai padarė neįtikėtiną dalyką. Nensi niekada nebuvo tokia laiminga. Ji turbūt visą gyvenimą dėkos savo meistrui.

Moteris buvo labai ilgų plaukų savininkė. Jie siekė jos kelius. Tokį turtą šukuoti buvo labai sunku. Todėl dažniausiai ji neskirdavo jiems reikiamo dėmesio. Netrukus plaukai pavirto tikra našta.

Moteris iki paskutinio nesiryžo jų kirpti. Ji net nežinojo, kas privers ją taip radikaliai pakeisti savo įvaizdį.

Tokio rezultato nesitikėjo nė Kristoferis, nė Nensi. Moters plaukų spalva dabar visiškai kita ir visiškai kitoks ilgis. Ji puikiai atrodo ir tiesiog skleidžia aplink save laimės fluidus.

Geriausias būdas visam laikui pakeisti savo gyvenimą – patekti į rankas tikriems profesionalams, mylintiems savo darbą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page