Gyvūnai

Jis labai geras žmogus – ortopedas iš Amerikos gamina protezus katėms, kupranugariams ir net drambliams

Derikas Kampana, kuriam pavyko išgelbėti ir palengvinti gyvenimą 20000 gyvūnų, gaminant jiems protezus ir specialias kabes. Be to, jis įrašinėja mokomuosius įrašus veterinarams. Viskas prasidėjo nuo to, kad jo šuniui, labradorui vardu Čarlzas, prireikė pagalbos. Jis susižeidė koją ir vyras pabandė padaryti jam protezą.

Po to,kai jam viskas pavyko, jis nusprendė dirbti tik su gyvūnais. Dar 2005 metais Derikui pavyko įkurti kompaniją, besirūpinančią gyvūnais su protezais Animal Ortho Care.

Jis gamino protezus šunims, katėms, ožkoms,lapėms, kupranugariams, arkliams, gazelėms, avims ir net drambliams. Yra tokių pacientų, kurių ortopedas nematė asmeniškai, kadangi į jį kreipiasi iš visų pasaulio šalių.

Nuotolinis darbas su pacientais atliekamas taip: kompanija siunčia gyvūno savininkui rinkinį, kurio pagalba galima nustatyti galūnės formą. Po matavimo procedūros savininkai siunčia pavyzdį atgal.

Pateiktų duomenų pagrindu Animal Ortho Care specialistai gamina personalinį protezą iš termoplastinių medžiagų.

Derikas Kampana yra Animal Planet kanalo laidos „Herojai tarp mūsų“ dalyvis.

Ten parodė jo dviejų savaičių darbą Arizonoje ir kelionę į Afriką, kur jis montavo ortopedinį fiksatorių ant dramblio Džabu kojos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page