Gyvūnai

Juokingas šuo patraukė visų socialinių tinklų dėmesį meile miegui

Ši-cu – viena šunų veislių, kurias dažniausiai laiko  miesto gyventojai. Esmė tame,kad jai nereikalingi ilgi pasivaikščiojimai, kaip, pavyzdžiui, taksams ar Džeko Raselo terjerams.

Jie puikiai jaučiasi namų sąlygomis ir renkasi leisti kasdienybę snausdami.

Šiandieninės mūsų istorijos herojus – šunelis vardu Pan-pan. Jis su savo šeimininke gyvena Filipinuose, bet ne taip seniai tapo žinomas visame pasaulyje.

Jo šeimininkė publikavo gyvūno nuotraukas miego metu. Stebėtina, tačiau Pan-pan renkasi snausti ant nugaros. Pirmoji šuniuko nuotrauka akimirksniu pasklido kaip virusas, ir žmonės ėmė rodyti dėmesį Instagramo paskyrai.

Šiuo metu šuniukas turi jau daugiau nei 125 tūkstančių sekėjų, ir jų skaičius nepaliaujamai auga.

Pan-pano šeimininkė tvirtina, kad jis visada miega ant nugaros ir daro taip nuo pat gimimo. Ji mano, kad tik šioje pozoje šunelis jaučiasi tikrai patogiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page