Jus supa nelaimės? 3 ženklai, kad esate prakeiktas

Prieš daugiau nei metus Emilijos gyvenimas buvo įspūdingas – mylimas vyras šalia, du sveiki ūgtelėję vaikai, mėgstamas darbas. Moteris taip džiaugėsi savo gyvenimu, kad vis laimingomis akimirkomis dalydavosi su artimaisiais ir draugais.

Vis dėlto vieną dieną viskas pasikeitė – ėmė sirgti Emilijos vaikai, o vyras susirado kitą. Lyg ir niekas jos gyvenime nesikeitė, tačiau atrodė, kad staiga subyrėjo viskas, kas buvo kurta ilgus metus. Nuėjusi pas garsią šalies astrologę, moteris sužinojo, į ką turi atkreipti dėmesį. Jai buvo pasakyta, kad jos šeima gali būti prakeikta.

Štai į ką būtina atkreipti dėmesį, jei galvojate, jog esate prakeiktas:

Siūlai

Apžiūrėkite namus, kuriuose gyvenate. Jei savo namuose ar kieme rasite susipainiojusių siūlų gumulą, tikėtina, kad jis yra užkalbėtas jūsų nelaimėms ir nesėkmėms. Jei siūlas juodas, tikėtina, kad užkalbėjimas buvo dėl finansinės nesėkmės.

Vilnoniai siūlai daro tiesioginę įtaką sveikatai – gali pakirsti ligos, sušlubuoti savijauta. Jei randate savo namuose tokių siūlų, sudeginkite viską kuo greičiau.

Adatos

Tai pats lengviausias būdas užkalbėti šeimyną arba pavienius asmenis. Tereikia jų namuose įsmeigti kelias adatas sunkiai matomose vietose. Jei pastebite, kad pas jus tokių yra, tučtuojau meskite lauk.

Siūlais apipintos šukos

Toks daiktas jūsų namuose gali reikšti, kad kažkas nori sutrikdyti namuose gyvenančių moterų sveikatą. Išmeskite šukas, apipintas siūlais, kad jų namuose daugiau nebūtų.

Taigi, jei juntate, kad jūsų namuose ėmė dėtis neaiškūs dalykai, nesuprantate, dėl kokių priežasčių šlubuoja sveikata ar tarpusavio santykiai, tučtuojau apžiūrėkite visus namų kampus ir įsitikinkite, kad nėra ženklų, reiškiančių prakeiksmą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus