Patarimai

Jūs turbūt irgi išmetate bananų žievę? Be reikalo! Dabar pasidalinsiu, kaip ją galima panaudoti

Vienas variantų – valyti kambarinių augalų lapus. Tai labai geras augalų priežiūros būdas.

Tiesa, namuose turėjau daug gėlių, tačiau dalis jų nuvyto. O štai tos, kurias valiau banano žievele, auga geriau už visas – fikusas, orchidėja ir kinrožė. Šių augalų lapai tvirti ir dideli.

Tačiau galima valyti ir smulkialapius, tiesiog sugaišite daugiau laiko. Ši procedūra netinka tik augalams su pūkuotais lapais (pavyzdžiui, žibutė, gloksinija ir t.t.).

Valau maždaug kartą per mėnesį, dažniau nėra prasmės. Pasakoju, kaip tai darau:

Pašaliname stambius banano žievės plaušus, kad jų neliktų po „aptrynimo“. Vidine žievės puse atsargiai braukiame per lapus. Baltus banano gumulėlius, likusius ant lapų, pašaliname.

Bananuose gausu geležies, magnio, kalio, cinko ir B grupės vitaminų. Ir tokiu paprastu būdu šios medžiagos patenka į augalą, nors ir nedideliu kiekiu. Be to, lapai ekologišku būdu nuvalomi nuo dulkių ir purvo, o blizgesys išlieka ilgam.

Štai ir viskas! Augalų lapuose atsispindi saulės spinduliai, o jūs taip neįkyriai susiliejate su gamta. Ir viskas dėl banano žievelės…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page