Idomybes

Ką apie jūsų asmenybę gali pasakyti nosies forma?

1.Nubų nosis

Tiesi nosies linija baigiasi užlinkiu žemyn. Jūsų natūros ekspresyvumas nuostabus, jūs labai smalsūs, optimistiški, ir pasiruošę viskam dėl naujų žinių. Tuo pačiu jūs pakankamai kantrūs ir puikiai mokate įtikinti
žmones.

2. Graikiška nosis

Jei jūsų nosis primena senovės graikų skulptūrų nosis, tai jūs pragmatikas, gyvenantis protu. Tuo pačiu labai atsidavęs ir ištikimas artimiesiems, nepakenčiate apkalbų ir liežuvavimo ir niekada tuo neužsiimate. Patikėta jums paslaptis liks paslaptimi, jūs labai patikimas ir atsakingas.

3. Nosis – kablys

Jei jūsų nosies forma primena paukščio snapą, tai jūs giliai mąstantis, daug galvojantis ir pakankamai užsispyręs žmogus. Savo principų gynimui jūs viskam pasiryžę, pasiaukojantys, diplomatiški.

4. Išlenkta nosis

O jei paukščio snapas dar ir aštrus, tai jūs gimęs organizatoriumi, vadybininkas – jūsų profesija. Jūs alite valdyti, rinkti žmones, tikras pavyzdys kitiems. Karjera jums labai svarbi, bet šeimai skiriate ne mažiau rūpesčio. Niekada neatleisite išdavystės.

5. Nosis – mygtukas

Ši paplitusi nosies forma pirmiausia rodo, kad žmogus gali pasielgti spontaniškai, yra ryžtingas, turintis pakankamai valios. Šie žmonės mėgsta gauti maksimalią naudą iš minimalių pastangų.

6. Tiesi nosis

jei jūsų nosis tokios formos, tai jūs puikiai susidorojate su savo emocijomis, esate empatiški, ir ramūs. Kantrybė – viena iš pagrindinių savybių. Tačiau grėsmingoje situacijoje galite daug: nuo blogų žodžių iki veiksmo.

7. Įlenkta nosis

Tokią nosį turi geri ir jautrūs žmonės. Jūs dažnai labai jautriai priimate skausmą ir neigiamas emocijas, bet nemėgstate to demonstruoti. Altruizmas visada stumia jus padėti artimam žmogui.

8. Kreiva nosis

Pati sudėtingiausia nosies forma, bet ji būdinga gan paprastiems žmonėms. Jūs puikus vykdytojas, stebėtojas ir klausytojas. Puikus draugas ir bičiulis, labai patikimas partneris.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page