Idomybes

Kad sutaupytų šildymui, amerikietis pasistatė namą po žeme

Iš pirmo žvilgsnio ši rezidencija Klintono mieste, Merilendo valstijoje JAV, atrodo kaip bet kuris kitas dviaukštis kolonijinio stiliaus namas raudonų plytų fasadu ir elegantiškomis baltomis kolonomis, remiančiomis balkoną.

Tačiau pakanka žengti kelis žingsnius į šalį ir prieš jus atsivers tikroji pastato paslaptis: ekologiškas namas užkastas storu žemės sluoksniu.

Dėl natūralios šilumos izoliacijos pasiekta ženkli energijos išteklių ekonomija. Vidutiniškai už komunalines paslaugas savininkai moka 150 dolerių per mėnesį.

Bendras namo, pastatyto 2006 metais, plotas yra 300 kv. metrų.

Nepaisant keistos išorės, rezidencija turi visus šiuolaikinio gyvenimo patogumus: 3 miegamuosius, 2 vonias, atskirą garažą 2 mašinoms, židinį ir virtuvę gurmanams su atskiru valgomuoju.

Šiuo metu ekonamas parduodamas už 425 tūkstančius dolerių.

Juokinga pastaba pardavimo skelbime teigia, kad namo savininkas bus saugus zombių apokalipsės atveju.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page