Idomybes

Kai vyras atvažiavo į mokyklą šlapiomis kelnėmis, visi suprato kame reikalas

Mūsų tėvai visada stengiasi sukurti mums komfortišką aplinką, laimingą vaikystę.

Kartą vyrui paskambino iš mokyklos, kur mokėsi jo dukra, pasirodė, kad mergaitei reikėjo jo pagalbos. Mergaitė buvo labai susigėdusi, kad atsitiktinai apsišlapino, ji nusiminė ir pradėjo verkti.

Vyras suprato, kad mergaitę būtinai reikia nuraminti ir palaikyti. Ir jis pagalvojo, kad dėmesį nuo nutikimo galima perkelti ant paties savęs.

Prieš keliaudamas pas dukterį jis nusprendė sušlapinti savo kelnes, kad sukurtų tokį „efektą“.

Jis suprato, kokios emocijos užplūdo jo dukterį, todėl labai norėjo jai padėti.

Dukra laukė tėvo mokytojų kambaryje, kai tik jis įėjo, paprašė dukters kuprinės, kad kai ką paslėptų. Mergaitė nesuprato, kam toks prašymas, bet pamačiusi tėvą suprato, ką jis nori nuslėpti nuo kitų žmonių.

Kai vyras žiūrėjo į dukterį, jis suprato, kad jai tapo lengviau. Jie linksmos nuotaikos ir labai ryžtingai patraukė link mašinos.

Sako, kad vyras taip elgiasi ne pirmą kartą. Kartą jis taip pat palaikė vyresniąją dukterį, kai ši besivažinėdama riedlente nukrito ir užsidirbo mėlynę. Vyras nupiešė sau tokią pačią po akimi, kad dukrai būtų lengviau atsistatyti po traumos.

Būtent taip reikia palaikyti savo vaikus. Nereikia jų barti, bausti ar smerkti. Imkite iš jo pavyzdį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page