Idomybes

Kaimynai juokėsi iš sutuoktinių, kai šie nusipirko seną garažą

Džulės ir Maiklo pora iš Kanados svajojo apie savo namus. Ir kai vyras pasiūlė Džulei pirkti sklypą su senu suklypusiu garažu, moteris nesvarstydama sutiko. Tuomet giminaičiai ir draugai nesuprato, kam porai šios lūšnos.

Pirkinys pasirodė pakankamai biudžetinis ir labai greitai Maiklas ėmėsi pagrindinės darbo dalies.

Kaimynai abejojo, kad iš senų garažų gali gautis kas nors verto, tačiau jų niekam nereikėjo. Suklypę pastatai buvo nugriauti, o jų vietoje atsirado metalinis karkasas.

Nedidelė teritorija nebuvo kliūtis. Sutuoktiniai išsprendė šią problemą, pasirinkdami aukštą 3 aukštų statinį.

Naujojo namo interjeras pasirodė neįtikėtinai šviesus ir stilingas.

Tam turėjo įtakos panoraminiai langai ir baltai pilka sienų spalva. Pagyvinti kambarius padėjo ryškūs namų tekstilės akcentai.

Erdvi modernaus stiliaus virtuvė daro įspūdį savo lakoniškumu. Baltas virtuvės baldų komplektas puikiai papildo medžio fasadus, už kurių pasislėpė virtuvės technika.

O ant namo stogo Džulė ir Maiklas įrengė atvirą terasą su gražiu vaizdu.

Dabar ši vila įkainojama keliais milijonais dolerių.

Ir pora laiminga, kad jiems pavyko įgyvendinti savo svajonę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page