Kaip actas gali padėti atsikratyti celiulito

Gražus ir sportiškas kūnas – kiekvienos moters svajonė. Bet kad ir kaip stengtumės prižiūrėti savo figūrą, kad ir kiek laiko praleistume sporto salėje ir teisingai maitintumėės, vis tiek viena problema, su kuria, atrodo, neįmanoma susidoroti, lieka.

Kalbame apie visų nekenčiamą celiulitą, dar vadinamą „apelsino žievele“.
Jo atsiradimo priežasčių iš tiesų nemažai: neteisinga mityba, gazuoti gėrimai, kava, alkoholis, rūkimas ir net tiesiog sausa oda. Deja, atsisakyti visų punktų gali ne kiekvienas. Tad ką gi daryti?

Žinoma, tobulas kovos su celiulito būdas – mitybos koregavimas, reguliarus fizinis aktyvumas, skausmingi anticeliulitiniai masažai ir priežiūra namų sąlygomis, t. y. reguliarūs šveitimai ir įvyniojimai. Būtent jie gerina probleminių zonų kraujotaką ir išlygina nelygumus.

Šiems tikslams galima naudoti paprastą obuolių actą. Jis garsėja savybe greitinti apykaitos procesus, deginant riebalų ląsteles ir skatinant lieknėjimą. Taip pat actas didina odos tonusą, o tai labai svarbu lieknėjančioms moterims.

Anticeliulitinis įvyniojimas su actu

Jums prireiks:

obuolių acto (6 %)
vandens
tvarsčio
maistinės plėvelės
Kaip atlikti:

Sumaišykite actą su vandeniu lygiomis dalimis, gautame mišinyje sudrėkinkite tvarstį, šiek tiek nugręžkite ir kruopščiai apvyniokite problemines vietas, viską apvyniokite maistine plėvele, apsimaukite šiltas kelnes, užsiklokite ir 30–40 minučių mėgaukitės ramiu gulėjimu.

Po to nuimkite plėvelę ir tvarstį, nuplaukite actą šiltu vandeniu su muilu ir patepkite odą drėkinamuoju kremu arba pieneliu. Procedūrą galima kartoti kas 2 dieną 12 kartų iš eilės. Pabandykite, rezultatas jums tikrai patiks. Prieš įvyniojimą rekomenduojama problemines vietas nušveisti arba patrinti kempine.

Acto ir medaus anticeliulitinis įvyniojimas

Jums prireiks:

200 g natūralaus skysto medaus
2 v. š. obuolių acto
Kaip atlikti:

Sumaišykite medų su actu, gautame mišinyje sudrėkinkite tvarsčius ir šiek tiek juos nugręžkite, pavyniokite problemines zonas tokiu pat būdu, kaip nurodyta aukščiau. Kelnytės, antklodė ir 30–40 minučių atsipalaidavimo. Procedūrą galima kartoti 10–15 kartų, priklausomai nuo norimo rezultato.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus