Idomybes

Kaip atrodo gražiausias berniukas pasaulyje ir iš kur jis?

Gražių vaikų pakankamai daug. Bet tik kai kurie iš jų gali daryti karjerą modelių versle, tapti fotografų įkvėpimu ir gauti simpatiškiausių pasaulyje berniukų ir mergaičių statusą.

Viljamas Franklinas-Mileris – paprastas moksleivis, tačiau jį stebi apie 2 milijonai Instagram naudotojų. 2021 metų kovo 25 dieną Mileriui sukako 18 metų. Tačiau pirmąją šlovę jis patyrė dar ilgai iki pilnametystės, viskas dėl neįtikėtinos išvaizdos.

Jaunasis Didžiosios Britanijos pilietis nepanašus į savo bendraamžius, jo bruožai gana brandūs, aštrūs skruostikauliai, tiesi nosis ir nuoširdus žydrų akių žvilgsnis… Nenuostabu, kad jis tapo fotografų numylėtiniu. Jį kviečia žingsniuoti ir podiumu, paauglio ūgis yra 188 cm.

Tokia išvaizda jam atiteko iš tėvų, berniuko motina Šenon Franklin-Miler pati darė modelio karjerą, o štai jo tėvas Endis Franklinas-Mileris dirba gydytoju Devone.

Šeimoje yra dar du vaikai, tačiau tik Viljamas sugebėjo pasiekti tokių įspūdingų rezultatų modelio karjeroje.

Ja jis užsiima nuo 4 metų. Tačiau labiausiai Viljamas išgarsėjo 2016 metais. Tada jo fotografija su užrašu „Gražiausias planetos berniukas“ pasklido tarp „Twitterio“ naudotojų.

Žmonės masiškai ėmė stebėti Franklino-Milerio paskyrą. Jis buvo nustebintas netikėtai jį užgriuvusios šlovės ir net pagalvojo, kad jo Instagram patyrė botų ataką. Tačiau iš komentarų tapo aišku, kad viskas tvarkoje.

Kartu su sekėjais pasipylė ir komerciniai pasiūlymai.

Viljamas spėjo uždirbti apie milijoną dolerių ir pradėti aktoriaus karjerą. Dailus paauglys spėjo pasirodyti serialuose „Strėlė“, „Kaimynai“ ir kai kuriuose kituose kinoprojektuose. Jo uždarbis vertinamas 8-10 tūkstančių dolerių už vieną seriją.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page