Laisvalaikis

Kaip atrodo namas, kuris labai nervina kaimynus

Mano namai – mano tvirtovė ir būdas išreikšti kūrybinę mintį. Taip nusprendė 70-metė menininkė Džein Gotlib iš Kalifornijos, ir ėmėsi puošti nuobodžias savo vilos sienas.

Moteris visada labai mėgo ryškias spalvas ir dažnai jas naudodavo savo paveiksluose. Dabar ji nusprendė panaudoti ryškias spalvas savo namo dekorui. Skęstanti žalumoje vila dabar mirguliuoja devyniomis ryškiomis spalvomis išorėje, o viduje – stebina dar labiau.

Namas panašus į vaikų žaidimų namus, kur viskas aplink traukia dėmesį. Pati Džein tikina, kad draugams ir svečiams ši idėja labai patinka. Atspalvių įvairovė gerina nuotaiką ir dovanoja įkvėpimą.

O štai kaimynai visai nejaučia šio susižavėjimo ir labai pyksta. Jiems dailininkės vila atrodo, lyg klouno namai, ir visai nedera prie bendrame vietinės architektūros ansamblyje.

Tačiau palaikyti tokią patrauklią namo išvaizdą nėra lengva.

Po spiginančia Kalifornijos saule dažai greitai blunka, todėl atnaujinimo darbai būtini bent kartą per metus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page