Idomybes

Kaip dabar gyvena 2015 metais gimę unikalūs monozigotiniai trynukai ir kaip mama juos atskiria

2014-aisiais moteris, vardu Beki Alen, jau būdama trimetės mama dar kartą pastojo. Ši naujiena nudžiugino ją su vyru, sutuoktiniai svajojo apie didelę šeimą. Tik štai pirmasis ultragarso tyrimas atnešė jiems grandiozinį siurprizą – pora laukė trynukų. Ši naujiena juos apstulbino ir privertė pasinervinti.

Nėštumas baigėsi net 9 savaitėmis anksčiau termino, mažyliai svėrė maždaug po kilogramą. Gydytojus nustebino tai, kokie vaikai buvo panašūs – jų nebuvo įmanoma atskirti vienas nuo kito, sutapo net pigmentinės dėmelės.

Taip būna tik monozigotiniams dvyniams.

Toks retas reiškinys padarė šeimą žinoma. Trynukais susidomėjo spauda, šeimą aplipo laikraštininkai ir televizininkai. Tik šitai greičiau trukdė šeimai, o ne nešė jai naudą. Tuo metu 23-ejų Beki Alen sunkiai tvarkėsi su 4 vaikais, ir šiuo nelengvu metu ją paliko vyras. Jis teikia savo šeimai tam tikrą finansinę pagalbą, tačiau atžalų auklėjimu užsiima tik mama.

Praėjus 5 metams berniukai nenustojo būti stulbinančiai panašūs. Iš pradžių juos atskirti mokėjo tik mama. Dabar skirtumų pasidarė šiek tiek daugiau, be to, vaikinai turi visiškai skirtingus charakterius, taigi, dabar jų nepainioja ir kiti šeimos nariai.

Vyriausias mažylis lyderis, jis sugalvoja visus žaidimus, vidurinysis labai ramus ir santūrus, o jaunėlis – labai savininkiškas. Tai liečia tiek motinos dėmesį, tiek ir nuosavybę, tokią kaip asmeninius žaislus, kuriais jis nesiruošia dalintis. Tačiau berniukams patinka visa kas vienoda, taigi, ir drabužiai, ir žaisliukai perkami trigubais kiekiais.

Mažyliai žaidžia ir keturiese, su vyresniąja sesute, ir vyriškoje kompanijoje, rinkdamiesi judrias pramogas – važinėjimą paspirtukais, futbolą ir daug kito.

Dabar Beki gyvenimas nestovi vietoje – ji spėja daug, be to, ruošiasi tapti slaugytoja. Tai sena jos svajonė, vėliau moteris nori įsidarbinti gimdymo namuose, kuriuose tapo savo vaikų mama.

Ji žavisi šios įstaigos medicinos personalo darbu ir beprotiškai jam dėkinga. Kokie panašūs bebūtų jos sūnūs, kiekvienas jų – unikali asmenybė.

Žinoma, daugiavaikė mama kolosaliai pavargsta, tačiau vaikučiai neginčijamai daro ją laiminga.


Žiūrėdamas į Beki ir vaikų nuotraukas iškart tiki, kad visi jie – nuostabūs žmonės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page