Gyvūnai

Kaip drambliukai tėvams kelia isterijas

Vaikai visada lieka vaikais. Net jei jie gimę Safaryje ar Litovoje – jie vis tiek yra vaikai. Net jei tie vaikai – maži drambliukai.

Juos kamuoja tokie patys kaprizai ir „isterijos priepuoliai“, kaip ir tuos, kurie gyvena kartu su jumis. Kitaip kalbant, jūsų atžalas.

Jei galvojote, kad tik jūsų vaikams norisi ledų arba žaislo tiek, kad gali „kristi į isteriją“, tada tikrai suklydote. Mat šis mažylis parodė, kad ir jis pasiruošęs „sugroti“ mamos nervais.

Akivaizdu, kad mažylis ėmė rėkti ir voliotis smėlyje, kai kažkuris iš jo prašymų nebuvo išgirstas. Bandydamas į save atkreipti pro šalį einančių dramblių dėmesį, ausytasis mažylis pradėjo vartaliotis netoli kelio ir nepatenkintas trimituoti savo straubliuku.

Šie labai mieli kadrai besąlygiškai ištirpdys bet kurios mamos širdį, kurios bent kartą gyvenime graudžiu balsu prašė ką nors nupirkti.

Žiūrėkite vaizdo įrašą, tuos jaudinančius mažos vaikiškos drambliuko isterijos kadrus. Nusiųskite draugams, tegul ir jie užjaučia mažąjį nenuoramą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page