Laisvalaikis

Kaip moteris save naikina?

Mes tiek daug kalbame apie tai, kaip reikia save mylėti, skaitome daug blogerių, einame maratonus, straipsniai „Kaip pamilti save“ tema liejasi iš kiekvieno išmaniojo telefono, tačiau laikosi rekomendacijų vos vienetai.

Vienetai tikrai supranta, kas yra tikra meilė sau. Daugelis sako, kad ką mano širdis lieps, tą aš ir darysiu. Noriu vynelio – gersiu vynelį, noriu rūkyti – rūkysiu, myliu save tokią – su 10987654 kilogramais (nekreipiame dėmesio į ligas, jos juk dažniausiai gryna psichosomatika), ir niekuo savęs nealinsiu.

Aš myliu save tokią, kokia aš esu! Bet meilė sau yra truputį kitokia.

Tai ypatingas tausojantis požiūris į save, harmonija pagal pavyzdinę schemą: siela-kūnas-aplinka-protas ir t.t.

Meilė – tai sąmoningas veiksmas, nukreiptas ne į naikinimą, o į (tęskite patys).

Pažiūrėkite į tai, kiek jūs miegate ir koks jūsų grafikas. Jei gulate miegoti 3 valandą nakties ir paskui vaikštote kaip virta morka, tai ne meilė sau.

Peržiūrėkite mitybą ir fizinį aktyvumą. Yra taip, kad jūs sakote, jog neturite laiko sportuoti? Tada paskaičiuokite, kiek jūs laiko sėdite telefone. Ir dar, jei jūs nemėgstate sporto salės, sportas būna įvairus, paguglinkite.

Kokie jūsų santykiai su aplinkiniais žmonėmis, artimais ir nelabai? Jei viskas erzina ir nervina, konfliktai su daugybe žmonių, tai aiški disharmonija. Laikas pasirūpinti savo psichologine būsena.

Yra dar daugiau punktų, tačiau čia yra bazė. Pradėti reikia nuo mažo ir svarbaus. Ir jei jūs daug skaitote, jūs sužinote, praturtėjate informacija, bet niekas nesikeičia, tai pradėkite jau taikyti savo žinias praktikoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page