Sveikata ir grožis

Kaip panaikinti nekenčiamą „riebalų prijuostę“ ir išsikišusius šonus: padės pilvo savimasažas!

Kaip teisingai masažuotis?

Procedūrą atlikite ryte arba vakare. Ją galima atlikti dusyk per dieną. Geriausia tai daryti likus valandai iki valgymo arba praėjus 2 val. po jo.

  1. Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kojas ir gnaibomaisiais judesiais „pereikite“ per visą pilvą pagal laikrodžio rodyklę. Pratimą darykite pagal įsivaizduojamą apskritimą, palaipsniui siaurindami jo skersmenį. Po 1 min. spaudimą didinkite. Oda turi lengvai parausti. Po 5 min. baikite pratimą.

  1. Eikite į vonios kambarį. Dabar problemines vietas apdorosite vandens srove. Dušo galvutę nukreipkite į pilvą ir šonus, judėkite pagal laikrodžio rodyklę. Procedūros metu galima pakaitomis jungti tai šiltą vandenį, tai šaltą. Šiam pratimui skirkite tiek pat laiko, kiek ir ankstesniam.

  1. Vėl grįžkite į lovą ir atsigulkite ant nugaros. Sulenkite kojas, suimkite riebalų klostę ir paritinėkite jį tarp rankų. Pratimą atlikite taip, kad atrodytų, tarsi visomis jėgomis ką nors iš jo bandytumėte išspausti, tačiau nedarykite to pernelyg stipriai, kad neliktų kraujosruvų. Tada paglostykite pilvą pagal laikrodžio rodyklę.

  1. tada suimkite klostę tarp kumščio ir delno. Pradėkite ją trinti.

  1. Pabaigoje pagal limfos srautą praveskite kumščiais arba delnais. Baikite glostydami apvaliais judesiais.

Dar vienas populiarus masažo tipas – medaus. Užtepkite produkto ant delnų ir lengvai paplekšnokite pilvo odą. Tokia procedūra bus naudinga, jei norite sumažinti savo apimtis ir pagerinti odos būklę. Tik reikia neužmiršti, kad medus yra alergenas. Dėl šios priežasties prieš procedūrą reikia patikrinti odos reakciją. Užtepkite produkto ant riešo ir palaukite. Jei po 30 min. neparaudo, galima pradėti masažą.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close