Kaip vaiko siela išsirenka mamą

Daugelis tėvų sako, kad kažkada vaikystėje, kai mažyliai jau mokėjo kalbėti, bet dar nebuvo pakankamai suaugę, jog sąmoningai suformuluotų ir struktūrizuotų savo pasakojimą, kalbėjo apie kitą gyvenimą. Vaikai, dar nemokėdami pavadinti daiktų savo vardais, kaip mokėjo, pasakojo apie kitą gyvenimą, dalinosi neįtikėtinomis detalėmis ir kai kada net negalėdavai jais netikėti.

Pasakoja 3-ejų metų Kirilo mama, iš kurios ir išgirdau visus šiuos pasakojimus.

„Gaminau pietus, o kad bent kažkaip nukreipčiau nenustygstančio vietoje vaiko dėmesį, daviau jam žiūrėti visas turimas nuotraukas. Ir staiga sūnus pribėga prie manęs laikydamas nespalvotą nuotrauką, kurioje aš pavaizduota kartu su mama (kuri mirė prieš pat Kirilo gimimą) ir sako: „Mama, aš prisimenu čia tave ir tavo žalią suknelę!

Tą dieną tu pavėlavai į autobusą!“ Aš negalėdama patikėti tuo, ką girdžiu, klausiu: „Iš kur tu žinai? Tėtis papasakojo?“, o jis atsako: „Ne, aš mačiau tave iš viršaus, man tave rodė ir sakė, kad būsi mano mama!“

Po šio nutikimo pradėjau klausinėti savo pažįstamų, ar jiems yra tekę girdėti ką nors panašaus, ir pasirodė, kad ne tik mano vaikas „prisimena“, kaip iš kažkur stebėjo savo mamą dar prieš gimsdamas.

Mano draugė papasakojo,

kaip jos dukra neseniai pasakė: „Mama, o senelis su ilga raudona barzda perdavė visiems linkėjimus ir pasakė, kad už jus meldžiasi!“ Senelis su ilga raudona barzda – tai tos moters prosenelis, kurį ji matė, kai buvo visai maža mergaitė, o vienintelę nespalvotą jo nuotrauką turėjo jos mama.

Dukra jos tikrai nematė, kadangi tokio amžiaus jai įdomūs tik spalvoti ir ryškus paveiksliukai. Tad pakalbėjusi su motina moteris nusprendė, kad dukra iš tikrųjų matėsi su savo proseneliu dar iki savo gimimo!

4-erių metų Mašos mama pasakojo,

kaip jos dukra pareiškė: „O kai mane siuntė į tavo pilvuką, atskrido angelas ir pasakė, kad mane pavadins vienos geros tetos garbei ir ji man padės.“ Mergaitė nežinojo, kad kai jos mama laukėsi, kartą visai prieš gimdymą ji nukrito ir jai padėjo viena moteris, kuri nuvežė ją į ligoninę ir liko su ja, kol įsitikino, kad jai viskas gerai. Tos moters garbei ji ir nusprendė pavadinti savo dukrą Maša.

Bet pati netikėčiausia istorija – apie mergaitę Katią.

Būdama 2,5 metų ji pasakė tėvams, kad kartu su ja jos tėtį ir mamą pasirinko dar 2 berniukai. Bet vienam neleido pasirinkti šių tėvų, o kitam liepė pasiruošti. Po metų moteris neteko kūdikio, o dar po 2 metų ji pagimdė sveiką sūnų. Jie prisiminė mažos mergaitės pranašyste ir pasidalino juo su mumis.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus